Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , wtrącę sie tutaj nieładnie :icon_mrgreen:

Mam pytanie: ile kilometrów zrobię na pełnym baku V- Star 650?

 

Czyzbys nabyla juz swojego Draga ??? :buttrock: :biggrin:

A wracajac do pytania .... to zalezy jak odkrecasz manetke :icon_mrgreen:

Okolo 250-300 kilometrow

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłam swojego Draga i to już dawno.Chwaliłam sie juz przecież.

A co do odkręcania manetki; to wolę lajtową jazdę.Nie czuję potrzeby żeby grzać ile wlezie.

Znaczy to że na baku spokojnie dojadę do Żywca ( ok. 160km).pozdrawiam w ten upał.

 

Witam. No 250 km to zawsze zrobisz (dosc odkrecam), Ale sä tu mistrzowie co jeszcze do 100km wiecej zrobiä. Pozdro :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , wtrącę sie tutaj nieładnie ;)

Mam pytanie: ile kilometrów zrobię na pełnym baku V- Star 650?

A poniżej propozycja spędzenia długiego weekendu:

http://www.ironelephantsmc.pl/start.html

 

a dziękuję za propozycje bo nad Bydgoskim spotkaniem się zastanawiałem. :) Do Żywca trochę nie po drodze ale kto wie może śmigniem jak pogoda dopisze :biggrin:

 

u mnie na baku około 270 - 300 przy silniku 1100, a jak jeżdżę lajtowo to spokojnie ponad 300 km. Więc do Żywca dojedziesz :biggrin:

pozdrawiam

empiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem , że nie spodziewałam się że można przejechac na baku nawet do 300km.

A ja , przyzwyczajona do małego baku Virażki, na wszelki wypadek zawsze zajeżdżałam Dragiem na stację bezynową gdy na liczniku pokazało sie przejechane 125 km!

Ale teraz, dzięki Wam :) już wiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem jest post chwal się, już tam to zrobiłem, ale to tu są drag-starowcy, więc tu też napiszę żem już w pełni forumowiec. Od tygodnia Drag star XVS 1100 A 2006 r 21000 km, czarny. Wykorzystałem wszystkie rady jakie od Was dostałem, i się sprawdziły, oczywiście z pomocą grzegorza 9139 i wszystkim wielkie dzięki. Szacunek. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item412685842_yamah...s_dragstar.html ktos byl moze ogladac ten motocykl? lub moze cos o nim powiedziec na podstawie zdjec?

 

Słuchaj za bardzo nie znam sie na motocyklach, ale jak chciałam kupić swojego to też kilkakrotnie napaliłam się na motocykle sprowadzone z Anglii- bo cena była przystepna.Ale; w Anglii panuje ogólnie wilgotny klimat i istnieje niebezpieczeństwo, że jest pordzewiały tu i ówdzie, a jeżeli jeszcze nie to może zacząć szybko rdzewieć.Trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na tarcze hamulcowe, szprychy i wydechy.To tyle wiem.Pozdrawiam.

" Szukajcie, a znajdziecie".Ja tez długo szukałam na Allegro i w końcu okazało się ,że mój wymarzony stoi 5 metrów od miejsca mojej pracy! Dwa dni później juz był mój! Życzę wytrwałości w poszukiwaniach :buttrock:

Edytowane przez virago_78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem jest post chwal się, już tam to zrobiłem, ale to tu są drag-starowcy, więc tu też napiszę żem już w pełni forumowiec. Od tygodnia Drag star XVS 1100 A 2006 r 21000 km, czarny. Wykorzystałem wszystkie rady jakie od Was dostałem, i się sprawdziły, oczywiście z pomocą grzegorza 9139 i wszystkim wielkie dzięki. Szacunek. :clap:

 

 

Witam Kolegę, gratuluję i czekam na odwiedziny.

Merlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wróciłem z wypadu w jeleniogórskie. Przejechałem 1100 km średnie zużycie wyszło 4.25 litra.

Przelotowa ok 90-100 km/h, myślę ze jest to dobry wynik.

Nie polecam jazdy przez Wrocław , normalnie ręce opadają

 

Zbymus ale Ty lubisz narzekać.....!!!!

Ale jeszcze może powiedz dlaczego tak źle tam sie jeździ....!!!???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos wie co stalo sie z Yamaha Drag Star Forum?????? :)

 

 

Ja też sie zastanawiam i ni ch**a niewiem... Moze za jakis czas sie naprawi!!!

Pozdrawiam marian00

 

Po dłuuugich poszukiwaniach znalazłem chyba nowe forum Drag Starowców :icon_mrgreen: Przerzuciłem więcej niż 3 karty googli z hasłem "forum drag star" i się opłaciło :icon_twisted: Działa chyba od maja tego roku, więc jest w miarę świeże i jest wzorowane (tak sądzę) na forum Virago. Póki co jest ok 30 użytkowników (ja jestem 30-tym - takie dostałem potwierdzenie) :biggrin: niemniej na pewno byłaby to wygodniejsza forma komunikacji od tej :icon_razz:

www.yamaha-dragstar.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbymus ale Ty lubisz narzekać.....!!!!

Ale jeszcze może powiedz dlaczego tak źle tam sie jeździ....!!!???

marian00 nie narzekam ,ale wolę jeżdzić niż stać w korkach.

Jestem za objazdami dużych miast jest to o wiele przyjemniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuuugich poszukiwaniach znalazłem chyba nowe forum Drag Starowców ;) Przerzuciłem więcej niż 3 karty googli z hasłem "forum drag star" i się opłaciło ;) Działa chyba od maja tego roku, więc jest w miarę świeże i jest wzorowane (tak sądzę) na forum Virago. Póki co jest ok 30 użytkowników (ja jestem 30-tym - takie dostałem potwierdzenie) ;) niemniej na pewno byłaby to wygodniejsza forma komunikacji od tej ;)

www.yamaha-dragstar.pl

 

 

Też się tam zalogowałem rano. Jak się rozwinie to może może...

Merlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...