Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Epterode, że tak nieśmiało zapytam: jakie masz wydechy? U Propita w avatarze widzę nieoryginalne i - chyba - nie połączone między sobą. To może być przyczyna nierównego przyspieszania i "kopa" dopiero na pewnym poziomie obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam tez tak sie zastanawialem bo mam tez nie orginal nie puste ale niepolaczone razem ale powiedz mi jak to sie ma sie jezdził dobrze i potem nagle? cos moze sie po czasie przestawic i jak to sie ma jak maja dedykowane cobry ? co wtedy robic? tez nie sa polaczone a motorki lataja?

Edytowane przez epterode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, przy poprzednim moim XVS przez cztery kolejne przeglądy (ponad 40 tys. km) nie regulowałem fabrycznie ustawionych zaworów: wszystko pozostawało w wyznaczonym zakresie i do tego funkcjonowało świetnie. Jeśli do Twojego czy innego V-Stara zalożono aftermarketowe wydechy, to pewnikiem za oceanem przeregulowano i zawory i gaźniki. Raz ruszone łatwiej puszczają - może to aż nazbyt proste. Poza tym, bez tej wstępnej fazy tłumienia (w połączonej części cygar) zawsze będziesz miał wyczuwalnie słabszy dół. Ale znajdziesz na naszym forum Kolegów, którzy z tą teorią się nie zgodzą. Zyczę sukcesu w rozwikłaniu zagadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh...to ja dla rownowagi sie przywitam! :buttrock: albowiem gdyz poniewaz nie dalej jak tydzien temu zakupilem slicznego Drag Stara i juz intensywnie go uzytkuje :icon_mrgreen: takze raz jeszcze witam :icon_mrgreen:

 

Witam. Milego uzytkowania moto i Forum. Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja dzięki za linki :)

 

A do tapicera się omówiłem zobaczymy co wymyśli

pozdrawiam

 

 

Sprawa wygląda nastepująco, umówiłem się z innym tapicerem samochodowym, który sprawi mi nakładkę skórzana wypełniona fotelową gąbką samochodową, odpowiednio wyprofilowaną. Za podstawę posłuży obecny chromowany bagażnik.

 

Koszt około 100pln, jak zamontuje ustrojstwo to zapodam fotkę ;-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkelpl czy sprzedałeś moto.

 

Tak sprzedalem i wlasnie teraz chcialbym sie pozegnac z gronem Drag Starowcow :wink:

Bylo bardzo milo i sympatycznie udzielac sie w dyskusjach i przekazywac rozne info nt. Dragow, ale .... teraz przenosze sie do Wild Starow :flesje: :)

 

Majk pamiętasz o zdjęciach.

 

Zdjecia poszly do Stacha i potwierdzil ze je dostal, wiec .... wezcie sobie od niego bo macie blizej i sie czesciej widujecie :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poprzednim moto (Virago) jeździłem bez szyby a Draga kupiłem od razu z szybą, więc na próbę po dwóch latach takiej jazdy zdjąłem dzisiaj szybę i.........

Straciłem dwa lata jazdy!!! Ja pierdykam, jak super jeździ się bez szyby i jak moto wygląda. Oczywiście są okoliczności kiedy szyba się przydaje (deszcz i owady), ale najważniejsze to to, żeby "plusy nie zasłoniły nam minusów". Inne czucie motonga, inna widoczność, łbem nie telepie, no samo (prawie) miodzio. Jakbyśmy byli jednym organizmem. Oczywiście przelotowe 120-140! Trochę w klatę gniecie, ale przy tej pogodzie to nawet dobrze ;). No i przy 160 trzeba się dobrze trzymać na wybojach, bo można Batmana zaliczyć :D. Na razie zostaje przy zdjętej. Jak będą zapowiadać deszcze przed jakimś dłuższym wypadem to może założę, ale na krótkie przebieżki w ładną pogodę to nie widzę lepiej.

 

 

He he :P

ja też zdjąłem jakiś miesiąc temu jak przerabiałem na singla :) i zgadzam się z kolegą - wrażenia niesamowite ;) nawet sprzedaję szybę i zastanawiam się czy kupować coś czy zostawić jak jest! l;)

a śmiga się teraz niesamowicie :)

pozdrawiam szanowne grono i do zobaczenia na trasach :)

empiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he :)

ja też zdjąłem jakiś miesiąc temu jak przerabiałem na singla :P i zgadzam się z kolegą - wrażenia niesamowite :clap: nawet sprzedaję szybę i zastanawiam się czy kupować coś czy zostawić jak jest! l;)

a śmiga się teraz niesamowicie :cool:

pozdrawiam szanowne grono i do zobaczenia na trasach :clap:

empiq

 

Witam. A robiles juz jakies dluzsze trasy ? Jakä predkosciä jedziesz teras w trasie? Moze tez plekse zdejme. Pozdro :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. A robiles juz jakies dluzsze trasy ? Jakä predkosciä jedziesz teras w trasie? Moze tez plekse zdejme. Pozdro :flesje:

 

bez szyby najdłużej na razie jechałem 150 km (tak na jeden raz) prędkości przelotowe w kasku - 110- 120 KM/h

w orzeszku po okolicy - 60 -80 km/h. :lalag:

nie wiem jeszcze ale być może jak się chłodniej zrobi to kupię szybę i założę ale już taką typu switchblade. bo generalnie wolę bez szyby jeździć :clap: dużo fajniej jest a dodatkowo przerobiłem draga i teraz taki lekki optycznie sie wydaje wiec jakoś bez szyby bardziej pasuje:)

pozdr

empiq

 

PS. Panowie gdzie się wybieracie na długi łikend? Jakieś propozycje ciekawych wypadów?

Edytowane przez empiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , wtrącę sie tutaj nieładnie :icon_mrgreen:

Mam pytanie: ile kilometrów zrobię na pełnym baku V- Star 650?

 

 

 

A poniżej propozycja spędzenia długiego weekendu:

http://www.ironelephantsmc.pl/start.html

Edytowane przez virago_78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...