Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem zapytać o zmiane wydechów w Yamaha Drag Star 650 rok 2003 na puste (mam oryginalne), jak to jest musze mieć dobrane do rocznika czy po prostu puste to puste żeby tylko uchwyty pasowały. Prawdopodobnie trzeba też gażniki regulować, prawda czy nie, kolega w swoim dragu zrobił sobie wydechy sam i mówi, że nic nie regulował i chodzi jeszcze lepiej jak przed zmianą. Konkretnie chodzi o te wydechy http://www.aukro.ua/item374570210-tlumik-m...nnych-nowy.html cena kusząca. Prosze o podpowiedż, a może juz ktoś ma takie w swoim dragu i opowie coś na ten temat. Bo niechciałbym krzywdy zrobić maszynce. Dzięki. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo wielokrotnie i poszukaj w roznych tematach ..........

To zalezy od motocykla, ja najpierw rozwiercilem stare a potem zanabylem droga kupna calkowiceie puste.

Zero regulacji i pasowaly jak ulal pod stare mocowania, wiec spoko :biggrin: :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki mały problem :icon_eek:

Chce wymienić wydechy w moim XVS 650 z '97r na Cobry. Ale dochodzą mnie informacje że Cobra nie produkuje wydechów do tego modelu... To prawda??

Jakie macie wydechy i jak się sprawują(czy przebarwiają się,itp).

Co byście mogli mi polecić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki mały problem :)

Chce wymienić wydechy w moim XVS 650 z '97r na Cobry. Ale dochodzą mnie informacje że Cobra nie produkuje wydechów do tego modelu... To prawda??

Jakie macie wydechy i jak się sprawują(czy przebarwiają się,itp).

Co byście mogli mi polecić??

 

Na stronie Cobry są tylko 2 typy: http://www.cobrausa.com/content/index.cfm?...haust&bikeID=17

Podają, że od rocznika '98, ale to chyba nieistotne? Ale warto potwierdzić.

Przebarwienia wydechów występują:

1. przy rurkach z nierdzewki, co jest normalnym objawem - pomaga okresowa polerka,

2. przy zbyt bogatej mieszance,

3. przy przegazówkach na ssaniu - czyli też zbyt bogata, ale czasowo, mieszanka,

Wydechy chromowane są zazwyczaj dwuwarstwowe i mniej podatne na przebarwienia, ale niektóre, tańsze modele n.p. Cobry są jednorurowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańsze modele np.Cobry mają podwójną ściankę tylko w przedniej części czyli pierwszy odcinek od głowicy.Końcówki są już z pojedynczej rury i one mogą się trochę przebarwiać,ale to zależy od prawidłowej regulacji i od dawania w palnik.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko zmienię temat. Dotyczy DS 1100, skrzynia biegów. Czasami, gdy dojeżdżam do świateł i biegi zrzucę już po zatrzymaniu, mam problem z wrzutką neutrala. Gdy zrzucem sukcesywnie przy dojeżdżaniu nie pojawia się ten problem. Występuje to sporadycznie, ale jednak. Czy ktoś w Was miał może podobny przypadek? Gdzie może leżeć przyczyna?

 

 

Mam dokładnie to samo, lekkie popuszczenie sprzęgła pomaga w redukcji.

Merlin

Edytowane przez Merlin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu powrót do spalania.

Mój kolega ma Octavię 1,9D zachipowaną i przy 150km/h maszyna spala mu 4,5 l/100 km. Bije się w pierś, aż duden idzie w świat. No....

A jak jechałem z kumplem poniżej 50 km/h (on weteranem jak jechał powyżej 50km/h to mu sie zacierał) to wówczas mój DS1100 Classic spalił coś koło 4,2l/100km. A przy innych kombinacjach (a nie jestem agresorem) wychodzi zawsze około 6l/100km.

 

To tak na te 3,6 Wild Stara.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem zapytać o zmiane wydechów w Yamaha Drag Star 650 rok 2003 na puste (mam oryginalne), jak to jest musze mieć dobrane do rocznika czy po prostu puste to puste żeby tylko uchwyty pasowały. Prawdopodobnie trzeba też gażniki regulować, prawda czy nie, kolega w swoim dragu zrobił sobie wydechy sam i mówi, że nic nie regulował i chodzi jeszcze lepiej jak przed zmianą. Konkretnie chodzi o te wydechy http://www.aukro.ua/item374570210-tlumik-m...nnych-nowy.html cena kusząca. Prosze o podpowiedż, a może juz ktoś ma takie w swoim dragu i opowie coś na ten temat. Bo niechciałbym krzywdy zrobić maszynce. Dzięki. :lalag:

 

 

...mam identyczne ( kształt nie wiem czy materiał) - gadają prześlicznie gdzie sie nie pojawie to mi każdy sie pyta czy to 1100 ... ale kopiłem z takimi i co do regulacji to ci nie powiem w każdym razie ostatnio montowałem Hypercharger i regulacja wymagana ale po regulacjach gada jeszcze ładniej .... tak ze polecam ....

 

Witam. Chciałem zapytać o zmiane wydechów w Yamaha Drag Star 650 rok 2003 na puste (mam oryginalne), jak to jest musze mieć dobrane do rocznika czy po prostu puste to puste żeby tylko uchwyty pasowały. Prawdopodobnie trzeba też gażniki regulować, prawda czy nie, kolega w swoim dragu zrobił sobie wydechy sam i mówi, że nic nie regulował i chodzi jeszcze lepiej jak przed zmianą. Konkretnie chodzi o te wydechy http://www.aukro.ua/item374570210-tlumik-m...nnych-nowy.html cena kusząca. Prosze o podpowiedż, a może juz ktoś ma takie w swoim dragu i opowie coś na ten temat. Bo niechciałbym krzywdy zrobić maszynce. Dzięki. :D

 

 

...mam identyczne ( kształt nie wiem czy materiał) - gadają prześlicznie gdzie sie nie pojawie to mi każdy sie pyta czy to 1100 ... ale kopiłem z takimi i co do regulacji to ci nie powiem w każdym razie ostatnio montowałem Hypercharger i regulacja wymagana ale po regulacjach gada jeszcze ładniej .... tak ze polecam ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

dokonuje drobnych przeróbek mojej dragny. szukam fajnego i dobrze wykonanego bagażniczka na tylny błotnik (dragna classic). możecie mi polecić jakiegoś prodcenta? moze macie jakieś doświadczenia i np fotki?

pozdr marcin

 

p.s. zastanawiam sie nad sprzedażą oparcia dla pasażera (połączonego z bagażniczkiem > widać na moich fotkach). może ktoś reflektuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo, lekkie popuszczenie sprzęgła pomaga w redukcji.

Merlin

 

ja w temacie sprzęgła...

mówiąc krótko sprzęgło mi nie odbija… od wczoraj tak się porobiło

próbowałem regulować tym dzinksem przy dźwigni na trochę pomogło ale teraz przy każdym biegu muszę sprzęgło cofać do pozycji wyjściowej paluszkiem, dopóki się toczę to daję radę ale jak stanę to trochę słabo

 

jak się do tego zabrać, co może być przyczyną? (lajkonik jestem i nie wiem od której styrony podejść do tematu)

wielkie dzięks za wszystkie uwagi, sugestie, informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że Ci się linka zaciera a to zapowiada jej koniec.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy XVS 650...

Ma ktoś z was wydechy firmy Cobra??

Jakie macie wydechy(chodzi mi o puste wydechy)??

I do wszystkich:

Co sądzicie o czymś takim ?? http://www.moto-center.pl/produkt.php?cPat...745ebdd437a052d Warto o czymś takim myśleć??Czy dać sobie od razu spokój??A może ma ktoś takie tłumiki??

Będe wdzięczny za opinie.

Edytowane przez Przemas84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako ze chce upiekszyć swojego Draga mam w planie "pochromować" go czymś takim

 

http://www.allegro.pl/item375521371_folia_...m_oryginal.html

 

 

i tu jest moje pytanie:

1.czy ktoś sie bawił w cos takiego??

2. czy ewentualnie zna ktos jakis zakład co chromuje plastki pod Warszawa??

Pozdrawiam marian00

Edytowane przez marian00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...