Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Monitor, to ja do Ciebie pisałem. Chciałem się dowiedzieć co to za "dni otwarte". Niedaleko mam do Katowic, dlatego zainteresowało mnie to.

 

Pozdrawiam.

Do zobaczenia na drodze

 

Ozz

 

Cieszę się że się odezwałeś. 1-4 maja w Yamaha Katowice, przy trasie wylotowej z Katowic na W-wę

po lewej stronie, ale trzeba zjechać zanim zobaczysz salon, więc jak nie znasz to się dogadamy np na gg.

Ten co pisałeś wczoraj jest domowy, ale dopiero jutro mogę wieczorkiem,

Ja na pewno będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie jestem nowy, więc nie znam Was wielu, a mam pytanie czy któryś z Was już mi poznanych będzie na dniach otwartych 1-4 maj w Katowicach?

Może Ty Merlin? albo Mausser , macie blisko .

 

ps. dostałem około godziny21.20 od kogoś wiadomość na gg. ale zaraz po jej otwarciu wysypało się gg i jedyne co zdążyłem przeczytać z nadawcy to początek (jak się przedstawil) " ozz no własnie i nie zdążyłem dalej , a jest paru, więc proszę odezwij się jak możesz, jak nie dziś to jutro.

Pozdrawiam

 

1.05 jest w Raciborzu otwarcie sezonu ale postaram sie wpaść do Katowic, choćby na chwilę, jak będzie pogoda. Jak mi sie nie uda pierwszego to może drugiego maja, przelotem, jak będę jechał do Tatralandii (ale chyba autem bo mówią coś o deszcz w weekend)

 

Merlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Obija mi ssanie :icon_mrgreen: Muszę wyciągnąć na maxa ale wtedy obroty są za duże a to dla zimnej drażetki chyba nie najlepsze. Czy można jakoś "przyciaśnić" toto co bym nie musiał trzymać w połowie wyciągnięcia?

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Monitor, to ja do Ciebie pisałem. Chciałem się dowiedzieć co to za "dni otwarte". Niedaleko mam do Katowic, dlatego zainteresowało mnie to.

 

Pozdrawiam.

Do zobaczenia na drodze

 

Ozz

 

 

1.05 jest w Raciborzu otwarcie sezonu ale postaram sie wpaść do Katowic, choćby na chwilę, jak będzie pogoda. Jak mi sie nie uda pierwszego to może drugiego maja, przelotem, jak będę jechał do Tatralandii (ale chyba autem bo mówią coś o deszcz w weekend)

 

Merlin

ok. dajcie znać dzień przed na moje gg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Obija mi ssanie :D Muszę wyciągnąć na maxa ale wtedy obroty są za duże a to dla zimnej drażetki chyba nie najlepsze. Czy można jakoś "przyciaśnić" toto co bym nie musiał trzymać w połowie wyciągnięcia?

:D

Witam.

Ja przy odpalaniu wyciągam ssanie na max, gdy motocykl odpali, to zmniejszam wtedy ssanie do połowy i czekam aż się silnik zagrzeje. Faktycznie, że na maksymalnym ssaniu obroty są trochę za wysokie.

 

Pozdrawiam

 

Do zobaczenia na drodze.

Ozz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy odpalaniu wyciągam ssanie na max, gdy motocykl odpali, to zmniejszam wtedy ssanie do połowy i czekam aż się silnik zagrzeje. Faktycznie, że na maksymalnym ssaniu obroty są trochę za wysokie.

 

Ale jak zmniejszasz do połowy to musisz trzymać, czy ciągiełko zostaje Ci w tej pozycji?

Bo mi nie chce stać :biggrin:

:icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Niedawno sprzedałem mojego Draga więc żegnam się z szanownym bractwem dragstarowców.

Gdyby ktoś szukał oparcia z bagażnikiem do swojego Draga to posiadam takowe. Zainteresowanych proszę o wiadomość.

Pozdrawiam i życzę żeby Wam nigdy drogi nie zabrakło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy odpalaniu wyciągam ssanie na max, gdy motocykl odpali, to zmniejszam wtedy ssanie do połowy i czekam aż się silnik zagrzeje. Faktycznie, że na maksymalnym ssaniu obroty są trochę za wysokie.

 

Ale jak zmniejszasz do połowy to musisz trzymać, czy ciągiełko zostaje Ci w tej pozycji?

Bo mi nie chce stać :D

:D

 

przyjrzyj sie dokładnie tej dźwigience z boku na niej jest maleńki imbus lekko go dokręć i będzie po sprawie ...dźwigienka powinna zostawać w tej pozycji w której ja ustalisz .... miałem to samo i bez żadnego większego problemu wyregulowałem sobie to wiec tez dasz rade ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy odpalaniu wyciągam ssanie na max, gdy motocykl odpali, to zmniejszam wtedy ssanie do połowy i czekam aż się silnik zagrzeje. Faktycznie, że na maksymalnym ssaniu obroty są trochę za wysokie.

 

Ale jak zmniejszasz do połowy to musisz trzymać, czy ciągiełko zostaje Ci w tej pozycji?

Bo mi nie chce stać :D

:D

 

No jak już wyciągnę, to stoi :D , hmmmm...... znaczy..... zostaje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjrzyj sie dokładnie tej dźwigience z boku na niej jest maleńki imbus lekko go dokręć i będzie po sprawie ...dźwigienka powinna zostawać w tej pozycji w której ja ustalisz .... miałem to samo i bez żadnego większego problemu wyregulowałem sobie to wiec tez dasz rade ...

 

Witam. W miom Dragu przy koncöwce ciegna ssania odkrecam czarnä gume (z ktörej srodka wychodzi koncöwka ciegna) , pod ktöra znajduje sie sprezynka dociskajäca ciegno - wyjac sprezynke i otwör przeczyscic. U mnie pomoglo. Mozna tez zmniejszajäc ssanie do polowy minimalnie pröbowac przekrecic dzwigienke - pomagalo chwilowo. Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów

Troche buszowałem po forum ale nie udało mi się znaleść następującego tematu

POLEROWANIE SZYBY OD GRAGA

Czy może ktoś taki zabieg przeprowadzał i jakie były jego efekty ????

 

Pozdrawiam

 

Najlepiej zamówić nową w MGG z Olsztyna, dorobią każdą za przystępną cene, ale ja chcesz się pomęczyć to papier 2000 woda mydło i jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...