Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Przerabiał może ktoś kanapy u tapicera? Czy 400 peplenów za nowe siedzisko i oparcie dla plecaczka to nie za dużo? Tyle krzyczą w Wersonie.

Wymieniałem tapicerkę w kanapie kierowcy i plecaczka i wyszło mnie to 150 zeta (robocizna + materiał) jakość pierwsza klasa, w oryginale miałem dermę, a teraz mam skórę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje moto jak kupilem to mialo juz poprawionä tylnä kanape-i plecaczek nie nazeka. Poprawialem tez oparcie u tapicera, ale wykonane jast z imitacji sköry. Odradzil mi sköre poniewaz nasiäka wodä-a jezdze moto prawie co dzien (jak pada tez). Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziś peszek .... jadę sobie moim sprzeciarem a tu nagle zgrzyt i lipa bo jak wrzucę jakikolwiek bieg to tylko coś zgrzyta ale napędu nie przenosi .... holowanie odbyłem na lince za autkiem na szczęście tylko 5 km .... silnik na chodzie wiec pełen luz ...

... pytanie mam inne bo już dziś pogrzebałem trochę i tak ....

....olej spuszczony sprzęgło na wierzchu do tego od strony walu doszedłem do tych zębatek ... i teraz jak wrzucę bieg i pcham moto do przodu to po lewej stronie na tych zębatkach coś przeskakuje - dzieje sie tak niezależnie czy mam sprzęgło czy nie ...

...bez biegu cały czas wszystko sie rusza .... jak to ogryźć ...wszystkie rady mile widziane ... czy rozbierać dalej co może być przyczyna ???

 

aaaa i zapomniałem dodać ze sprzęgło coś dziś brało strasznie przy końcu ....

Edytowane przez daro1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.a

Za każdym razem gdy czyszczę swoją gwiazdeczkę, siegam po Tequile, żeby poprawic sobie humor, gdy widzę

przypalony, z rudawym nalotem kolektor wydechowy tylnego cylindra, odbijający sie niczym ptasie gówno od błyszczących, wypielęgnowanych chromów . Od dłuższego czasu zastanawiam sie co zrobic z tym zakażeniem.

Może któryś z was już poradził sobie z tym problemem i napisze co wymyślił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.a

Za każdym razem gdy czyszczę swoją gwiazdeczkę, siegam po Tequile, żeby poprawic sobie humor, gdy widzę

przypalony, z rudawym nalotem kolektor wydechowy tylnego cylindra, odbijający sie niczym ptasie gówno od błyszczących, wypielęgnowanych chromów . Od dłuższego czasu zastanawiam sie co zrobic z tym zakażeniem.

Może któryś z was już poradził sobie z tym problemem i napisze co wymyślił ?

 

Przegrzany chrom nie odzyska juz nigdy pierwotnego koloru, pozostaje tylko galwanizer.

A jak bedziesz sie tak stresowal do w alkoholizm wpadniesz :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.a

Za każdym razem gdy czyszczę swoją gwiazdeczkę, siegam po Tequile, żeby poprawic sobie humor, gdy widzę

przypalony, z rudawym nalotem kolektor wydechowy tylnego cylindra, odbijający sie niczym ptasie gówno od błyszczących, wypielęgnowanych chromów . Od dłuższego czasu zastanawiam sie co zrobic z tym zakażeniem.

Może któryś z was już poradził sobie z tym problemem i napisze co wymyślił ?

Chodzi Ci o to kolanko zaraz za tylnym cylindrem. Ja w zeszłym roku strzeliłem to zwykłą srebrzanką i do tej pory jest w miarę OK. Też mnie ono strasznie wnerwiało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrzany chrom nie odzyska juz nigdy pierwotnego koloru, pozostaje tylko galwanizer.

A jak bedziesz sie tak stresowal do w alkoholizm wpadniesz :notworthy:

 

Hmmmm....w sumie , to dobrze mieć wytłumaczenie na swoje słabostki :biggrin:

Tequila jest tak dobra, że byc może pozostane przy przegrzanym kolektorze :) :icon_razz:

A tak na poważnie...czy można gdzieś dokupić chromowaną osłonę na tylny kolektor podobną do tej jaka jest na przednim cylindrze ? Bo jesli nie, to chyba pozostanie mi pomalowac srebrzanką tak jak radzi Dymsha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm....w sumie , to dobrze mieć wytłumaczenie na swoje słabostki :icon_razz:

Tequila jest tak dobra, że byc może pozostane przy przegrzanym kolektorze :biggrin: :notworthy:

A tak na poważnie...czy można gdzieś dokupić chromowaną osłonę na tylny kolektor podobną do tej jaka jest na przednim cylindrze ? Bo jesli nie, to chyba pozostanie mi pomalowac srebrzanką tak jak radzi Dymsha.

 

Nie całkiem rozumiem, ale ja tylny kolektor mam żeliwny ( chyba ) nigdy tam chromu nie było i jest prawie cały zasłonięty ( nie widać go ) , a zaraz za kolankiem zaczyna się piękna chromowana osłona, nie może się przebarwić po odstaje ( ma średnicę o jakieś 2cm większą od kolektora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie całkiem rozumiem, ale ja tylny kolektor mam żeliwny ( chyba ) nigdy tam chromu nie było i jest prawie cały zasłonięty ( nie widać go ) , a zaraz za kolankiem zaczyna się piękna chromowana osłona, nie może się przebarwić po odstaje ( ma średnicę o jakieś 2cm większą od kolektora

 

Ja mam osłonięty kolektor przedni ( przy przednim kole ) natomiast tylny mam żeliwny, ale niczym nie jest zakryty i nosi już ślady 3-letniego użytkowania

Masz osłone chromowaną na tylnym kolektorze ( kolanku) ?

Czy z taką osłona już kupiłes motocykl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm....w sumie , to dobrze mieć wytłumaczenie na swoje słabostki :biggrin:

Tequila jest tak dobra, że byc może pozostane przy przegrzanym kolektorze :) :biggrin:

A tak na poważnie...czy można gdzieś dokupić chromowaną osłonę na tylny kolektor podobną do tej jaka jest na przednim cylindrze ? Bo jesli nie, to chyba pozostanie mi pomalowac srebrzanką tak jak radzi Dymsha.

 

Też właśnie zabieram sie do malowania tego kolektora ale wybrałem czarny kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam osłonięty kolektor przedni ( przy przednim kole ) natomiast tylny mam żeliwny, ale niczym nie jest zakryty i nosi już ślady 3-letniego użytkowania

Masz osłone chromowaną na tylnym kolektorze ( kolanku) ?

Czy z taką osłona już kupiłes motocykl ?

 

nie na kolanku, osłona dochodzi do kolanka, pewnie mamy tak samo, ja tylko dziwiłem się , że ktoś ma chrom na kolektorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...