Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:biggrin:

Oryginal yamahy w serwisie kosztuje tez ok 4oo zl. Niestety gdzie kupic cos tanszego nie wiem.

Zadzwoń do WMW Jasło - tam mają do Wild Stara za 220zł z możliwością negocjacji - to może do Drag Stara też będzie.

 

Pozdro. Piter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap:

 

NGK - DPR7EA9

 

Mala ilosc paliwa nie ma nic wspolnego z praca na 1 gar

Odpalanie silnika na krotko powoduje uszkodzenie swiec. Jesli juz chcesz odpalac, to przynajmniej niech silnik pracuje do osiagniecia normalnej temp. pracy.

Pozdrawiam

 

Jednak cos z tym paliwem było nie tak dzis zalałem znowu nowe , w baku juz było mało paliwa i spoko chodził dragus przez pół godz zadnych problemów. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś bardziej doświadczony mógłby wypowiedzieć się w takim temacie.

Otóż postanowiłem podładować akumulator, bo już złapała go dychawica. Używając ładowarki motocyklowej H-Tronic 12V 300 mA przez trzy dni aku pobierał potrzebne "papu". Po tym czasie poprosiłem kolegę , u którego trzymam moto o odłączenie. No i zamiast odłączyć krokodyle od klem, wyjął wtyczkę z gniazda. Po kilku dniach zadowolony umówiłem się na odpalenie sprzęta. Jakież było moje zaskoczenie kiedy po przekręceniu kluczyka nawet diody nie zaświeciły, a co dopiero odpalenie. Przy okazji szlag trafił też ładowarkę. Czy więc samo wyjęcie wtyczki z gniazda bez zdjęcia krokodylków z klem mogło spowodować całkkowite rozładowanie akumulatora?

Co prawda jest to bardziej ogólny temat zasługujący być może na umieszczenie go w innej częsci naszego forum, ale będąc posiadaczem Draga pozwoliłem sobie umieścić go tutaj.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoń do WMW Jasło - tam mają do Wild Stara za 220zł z możliwością negocjacji - to może do Drag Stara też będzie.

 

Pozdro. Piter

 

no właśnie tam widziałem ale jakoś dla mnie nie za bardzo "wyględny" ;) cena super ;)

podoba mi się taki jak oryginalny, ale kucze - 400 to mi wygląda nierozsądnie ;) będę szukał dalej.

 

Jankes - jak się przymierzasz to pewnie na singla chcesz przerobić Draga - co z tymi przyklejonymi pod siedzonkiem pasażera taśmami ochronnymi robisz? zdejmujesz? (ja chciałem w sumie mieć singla ale z możliwością szybkiego montażu tylnego siedzenia jakby co :icon_mrgreen:

 

pozdr

empiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co z tymi przyklejonymi pod siedzonkiem pasażera taśmami ochronnymi robisz? zdejmujesz? (ja chciałem w sumie mieć singla ale z możliwością szybkiego montażu tylnego siedzenia jakby co ;)

 

pozdr

empiq

 

Maz mojej corki ma przerobionego na singla, tasmy trzeba bylo jednak zerwac, bo fatalnie wygladalo

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tam widziałem ale jakoś dla mnie nie za bardzo "wyględny" :icon_twisted: cena super :)

podoba mi się taki jak oryginalny, ale kucze - 400 to mi wygląda nierozsądnie :icon_exclaim: będę szukał dalej.

 

Jankes - jak się przymierzasz to pewnie na singla chcesz przerobić Draga - co z tymi przyklejonymi pod siedzonkiem pasażera taśmami ochronnymi robisz? zdejmujesz? (ja chciałem w sumie mieć singla ale z możliwością szybkiego montażu tylnego siedzenia jakby co :)

 

pozdr

empiq

Zostawiam. Uzywam tez czasem drugiego siedzenia. Po glowie chodzi mi jednak jak beda wygladaly sakwy (a mam takie polaczone na pas) gdy bedzie zamontowany bagaznik na blotniku...widac wtedy to laczenie, sznurowanie. Pewnie mozna podkleic plastik od siedzonka, musze obejrzec czy jakos to sie utrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Po glowie chodzi mi jednak jak beda wygladaly sakwy (a mam takie polaczone na pas) gdy bedzie zamontowany bagaznik na blotniku...widac wtedy to laczenie, sznurowanie. Pewnie mozna podkleic plastik od siedzonka, musze obejrzec czy jakos to sie utrzyma.

 

No wlasnie na tym polega caly urok sznurowanych sakw :icon_exclaim: :D

Taki styl .... :) :icon_twisted:

Jak jeszcze fajnie rozwiazesz zaplecenie tych rzemieni, to efekt bedzie calkiem niezly. :)

Ja mam solowke a do tego oparcie dla kierowcy z bagaznikiem. ( oparcie i bagaznik przerobione z .... oparcia dla pasazera )

Na bagazniku duza rola skorzana ktora i tak zaslania te rzemienie laczace sakwy :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam customa z 97r. Mam problem z szczelnoscia, potrzebuje wymienic uszczelske os korpusu silnika z prawej strony przy sprzegle. Robil Ktos z Was to wczesniej - obejdzie sie bez klucza dynanometrycznego gdzie moge dostac taka uszczelke.

Dziekuje i pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam customa z 97r. Mam problem z szczelnoscia, potrzebuje wymienic uszczelske os korpusu silnika z prawej strony przy sprzegle. Robil Ktos z Was to wczesniej - obejdzie sie bez klucza dynanometrycznego gdzie moge dostac taka uszczelke.

Dziekuje i pozdrowienia

:flesje:

Czesc, teoretycznie wszystko mozna skrecic bez klucza dynamometrycznego, tylko, ze sie tego nie zaleca.

Co do uszczelki to nic madrego Ci nie poradze poza zamowieniem w serwisie yamahy.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

Czesc, teoretycznie wszystko mozna skrecic bez klucza dynamometrycznego, tylko, ze sie tego nie zaleca.

Co do uszczelki to nic madrego Ci nie poradze poza zamowieniem w serwisie yamahy.

Powodzenia

Również tego nie polecam bez klucza dynamometrycznego, znam przypadek, że w serwisie yamahy mechanik przykręcał zwykłym kluczem i podczas dociskania pękła pokrywa dekla. Do uszczelnienia można oprócz uszczelki zastosować specjalistyczny silikon uszczelniający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no singiel najładniejszy chyba bez sakw, ale codzienny użytek bez sakw to ciężko...

 

Ja wlasnie swojego ogolocilem :icon_mrgreen:

Pozbawilem go: szyby, sakw i stelazy :flesje:

Efekt jest zdecydowanie lepszy. :)

Z tylu mam tylko duza role bagazowa a maly walek zamontowalem na kierownicy :cool:

Gdyby tak jeszcze dac wszystkie mozliwe przewody w stalowy oplot ............. miodzio :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie swojego ogolocilem ;)

Pozbawilem go: szyby, sakw i stelazy :)

Efekt jest zdecydowanie lepszy. :)

 

 

heh a ja dzisiaj go ubrałem w szybę i sakwy, póki co zostawiam go jako singla :) z jednej strony ładnie wygląda bez sakw,szyb itp. ale z drugiej to jest model silverado wiec ma bardzo fajną szybę oraz sakwy,

 

 

a teraz wlasnie idę podłączyć w końcu ten lightbar, tylko jeszcze nie wiem czy podłączyć pod drogowe czy oddzielnie, jeśli bym podłączał pod drogowe to mam podłączyć też przekaźnik czy wystarczy tylko kabelkiem ?

Edytowane przez LukaszXVS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh a ja dzisiaj go ubrałem w szybę i sakwy, póki co zostawiam go jako singla :clap: z jednej strony ładnie wygląda bez sakw,szyb itp. ale z drugiej to jest model silverado wiec ma bardzo fajną szybę oraz sakwy,

a teraz wlasnie idę podłączyć w końcu ten lightbar, tylko jeszcze nie wiem czy podłączyć pod drogowe czy oddzielnie, jeśli bym podłączał pod drogowe to mam podłączyć też przekaźnik czy wystarczy tylko kabelkiem ?

 

 

zdecydowanie przez przekaźnik, bo inaczej spalisz styki w przełączniku.

Przełącznikiem załączasz przkaźnik (jego cewkę), a wtedy on załącza światła

 

zresztą gdzieś krążył dość daobry manual, jak nie znajdziesz to dawaj na PW

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...