Skocz do zawartości

Gas gas ec 200


Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli mam Ci doradzic to nie kupuj gasgas-a moj kumpel jezdzi w teamie gasgas poland u Wrobla i chce sie pozbyc endro EC 125 i kupic yamaszke yz250F, bo ciagle dokłada to tego motoru tłok musi wymieniac duzo czesciej niz w yz 125 a to jest crossowka!! GasGas to rok 2005 i juz cylinder wymieniał co prawda czesci ma troszke tańsze ale i tak bardzo duzo go to kosztuje. Przedtem smigał własnie YZ 125 2000r i na sezon 2 razy tłok robił a do GasGasa ciagle dokłada bo cos szwankuje. Ja sam smigam KTM-em sx 125 i jak zrobie tłok 2 razy na sezon to w zupełnosci wystarcza, natomiast w przypadku GasGasa 4 razy na sezon to normalka. Dodam ze kolega jezdzi tym Gasem po torze motocrosswym na treningi na zawody i od czasu do czasu posmigac w teren ale i tak wymiana tłoka jest duzo czestrza niz w u japończyka czy w przypadku KTM-a. To jesli chdzi o GasGasa 125 natomiast 450 na wtrysku to juz kompletna porazka cigle cos sei dzieje z tym wtryskiem moto nie chce zapalac co chwile trzeba go odwozic do serwisu itp dlatego radze Ci dozbieraj troszke kaski i kup japończyka. Kto wie moze GasGasy na rok 2006 sa zmoternizowane i te wszystkie wady zopstały wyeliminowane ale po tym co widziałem i z opini posiadaczy osobiescie nie kupił bym GasGasa.

POZDRAWIAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze kolega marzy o yz125, przegladałem ogłoszenia i znalazłem takie cos, moze cie to zaitneresuje...

Yamaha YZ125 99'

Yamaha YZ125 99' sprowadzona ze Szwajcarii. Przygotowana do sezonu. CENA BARDZO ATRAKCYJNA!! 4900zł bez mozliwosci negocjacji!! Z przodu zawieszenie Ohlins!! Wiecej pytan? Dzwon: 512700821

 

Witam!

 

DZWONIŁEM! Odzywa się jakiś małolat/małolata. Albo ktoś sobie jaja zrobił i podał specjalnie inny nr. bo wiedział, że będzie zainteresowanie albo się pomylił w nr. :icon_razz: :biggrin:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 lat później...

po pierwsze

marian1242

temat nie dotyczy KTM

po drugie odkopujesz temat z przed dziesięciu lat nic nie wnosząc, poza brakiem kultury używając słów , które być może w Twoim środowisku są ''chlebem'' powszednim...

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...