Skocz do zawartości

GS 500E 91 prawy dekielek (taki z napisem SUZUKI)


Rekomendowane odpowiedzi

gdzie to kupić i ile kosztuje, bo już zdążyłem się dowiedzieć że mało tego na rynku bo kto sie wywali na gs to zazwyczaj rozwala ten dekielek :-) znalazłem jeden na allegro ale koleś krzyczy 140 pln, a w SUZUKI nowy kosztuje 159 pln. może wiecie gdzie można kupić taniej? Najlepiej w okolicach wawy.

 

będe wdzięczny za każde info.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie to kupić i ile kosztuje, bo już zdążyłem się dowiedzieć że mało tego na rynku bo kto sie wywali na gs to zazwyczaj rozwala ten dekielek :-) znalazłem jeden na allegro ale koleś krzyczy 140 pln, a w SUZUKI nowy kosztuje 159 pln. może wiecie gdzie można kupić taniej? Najlepiej w okolicach wawy.

 

będe wdzięczny za każde info.

 

pozdrawiam

Kiedyś wyczytałam na forum, że posiadacz Gs-a zrobił fajny i tani myk ;) Kupił krążki z napisem Suzuki, które wkłada się do kołpaków samochodowych. Podobno dobrze sprawują się (pasują wymiarem) także na tym nieszczęsnym dekielku. Koszt mały, bo coś koło 30 zł za 4 szt. Poszukaj na allegro.

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to co innego. Szukać taniego na allegro dzwonić dzwonić i jeszcze raz dzwonić po ludziach. A jak drożyzna to pospawać alu lub wyrównać klejem 2 składnikowym, pomalować i nakleić emblemat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Panowie odświeże trochę stary temat - jak się normalnie nazywają te dekielki, tzn oficjalnie (co np. wpisać na allegro), bo na słowo 'dekle, dekielki" nie za bardzo reaguje ? Osłona silnikowa ? Wogle interesuje mnie pytanie - z czego są wykonane (giętkie aluminium czy sztywna stal) i jak się je właściwie montuje, oraz czy jest może przy nich okrągła uszczelka, czy jak to działa ?

 

A, dodam może ze chodzi mi tylko o te małe okrągłe dekielki (nie całą pokrywę silnika), a szczególnie o prawą osłonke (bo lewa to widze że na śrubki jest, ale jak się prawą montuje ?)

 

Pytam bo mój prawy dekielek jest trochę zarysowany, a że po zakupie w moto wymieniłem wszystko co się dało i troche mnie to irytuje :P Tylko ze komplet na alegro właśnie widzę po 250 zł, kiedy mój prawy dekiel jest z giętkiego materiału (nie wiem, jakas podróba pewnie czy coś), i nie wygląda aby był warty więcej niż 10-15 zł - SERIO ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...