Skocz do zawartości

Opinie o Suzuki DR 350


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

mam wielka prosbe do wszystkich osob, ktore mialy stycznosc z motorem:

SUZUKI DR 350

przymierzam sie do jego zakupu ale najpierw chcialbym wiedziec,

czy bedzie to zakup, ktorego nie pozaluje juz po 1 przejazdzce...

:!: prosze o pilne odpowiedzi :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kupiłem dr 350 2 tygodnie temu , szukałem odpowiedniego egzemplarza 2 lata , to dobry sprzęt , zrywny ,trzeba się oswoić , ja już zaliczyłem wywrotke , nie groznie , chętnie wymienie info z innymi posiadaczami . pozdr Derek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie mialem nigdy stycznosci z tym motocyklem ale w SM czytalem ze jest to bardzo solidna maszyna. Jest trwaly i niezawodny a jedynym powazniejszym problemem jest rdzewienie wielu elementow, m.in. zbiornik paliwa, spawy na ramie, wydech. Jesli chcesz to postaram sie zaskanowac text i podesle na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Dawno temu mialem stycznosc z DR 350 , podobal mi sie ten motorek za mala wage, oddwaanie mocy, halas z tlumika i mozliwosc skakania w terenie, teraz mam od czasu do czasu dostep do DR 400 Z i wiadomo ze moc nie ta, waga podobna , trzeba tylko dostroic tyl(dla mnie za miekki), ale mozna ognia nim dawac, co prawda do zawodow raczej sie nie nadaje, ale w amatorskim ganianiu mozna sie niezle nim bawic(oczywiscie ta 49KM wersja). Niektore wersje DR 350 (te starsze) nie mialy regulowanego widelca, ale do wypadow w teren sie nadaje. Trzeba tylko pamietac o regularnych serwisowaniach(jesli jezdzi sie w terenie to np.smarowanie lancucha wedlug potrzeby nawet co 100 km), czestsza wymiana oleju, czyszczenie filtru powietrza(ja sie spotkalem tylko z gabkowymi), no i dokladne czyszczenie i regulacja gaznika i odpowiednie swiece zaplonowe. Pozdrawiam.Janek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...