Skocz do zawartości

Września 23-25.06.2006


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam, mógłby mnie ktoś oświecić, (ponieważ na stronie Born To Ride nie ma żadnych konkretnych informacj - zlot za dwa tygodnie, a w sumie tam mnie jeszcze nie było) kto będzie grał w tym roku, ile wjazd, co tam ciekawego... (bo się waham i mam na oku jeszcze jednen zlocik w tym samym terminie).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Celynko , to wszystko dlatego , ze brak Ci 2 oczka :buttrock: "VI Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Września 2006 2006-01-20

 

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

Na styczniowym zebraniu stowarzyszenie "Born To Ride", ustaliło termin VI Ogólnopolskiego Zlotu Motocyklowego Września 2006, na 23-25 czerwca. Więcej informacji już wkrótce na stronie.

 

w aktualnościach to było ... Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Celynko , to wszystko dlatego , ze brak Ci 2 oczka :biggrin: "VI Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Września 2006 2006-01-20

--------------------------------------------------------------------------------

 

Na styczniowym zebraniu stowarzyszenie "Born To Ride", ustaliło termin VI Ogólnopolskiego Zlotu Motocyklowego Września 2006, na 23-25 czerwca. Więcej informacji już wkrótce na stronie.

 

w aktualnościach to było ... Pozdrawiam .

 

Kochany, czytać to ja potrafię (mimo jednego oka :buttrock: ), i tyleż też wyczytałam, tylko miałam nadzieję, że ktoś może wie więcej (nieoficjalnie chociaż)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niech ktoś coś napisze o zlocie we Wrześni. Co tam się dzieje? Tylko najebywanie sie i ognisko czy może są jakieś atrakcje (chociaż samo ognisko i browarek też jest niezłą atrakcją :buttrock: )? Mam chęć wyskoczyć w ten weekend na zlot gdzieś dalej i waham się pomiędzy Wrześnią, Lubiniem (też mam słabość do KULTU :banghead: ) i Myślenicami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestesm co roku bo mieszkam we wrzesni :wink: wg mnie zlot fajny a byłem na wielu zlotach - dla mnie minus ze nie moge zrobic zadnej traski - ale zlot fajny ma swoj klimat i jest dobrze zorganizowany przyjezdza doscy duzo maszyn - i panuja fajna admosfera chociaz nie ma jakis mega atrakcji - typowo jak to na zlocie - pograja jakies kapele - mi osobiscie nie znane ale ja mało słucham muzyki wiec w tej dziedzinie sie nie wypowiadam - oczywiscie striptis w nocy - konkursy - parada -chlanie - jaranie gumy itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja bylem ostatnie 3 lata na zlotach we wrzesni. Wedlug robia najlepsze zloty w okolicach Kalisza. Krotoszyn sie nie umywa. Przede wszystkim muzyka na zywo!!! W zeszlym jakas kapela grala caly piatkowy wieczor AC/DC. Absolutny wypas. No i tradycja piatkowe karaoke. Niezle jajca. Sam bralem udzial. Teraz tez jade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...