Skocz do zawartości

Tor Supercross


Rekomendowane odpowiedzi

Yo!

 

Myśle poważnie nad zbudowaniem toru SX na polu 4hektarowym tanim kosztem. Konkretnie to jest 10km przed Jedrzejowem przy samiutkiej trasie E77 - czyli Kraków i Kielce skorzystają bo nie daleko. Niemam pojęcia od czego zacząć. Formalnie to niema problemu z pozwoleniem z gminy. Jeżeli ktoś mogł by mi pomóc w tym temacie to bardzo bym był wdzięczny.

 

Teren nie jest duży dlatego myśle o zawiłym, niedużym, usłanym hopkami i bump'ami torze o szerokosci ok 5m (w sumie to niewiem ile powinien miec) oczywiście trasa była by o balikowana (w sumie po żniwach bym to robił wiec balików bedzie pod dostatkiem) - miejsce na parking oraz z czasem jakies miejsca dla gapiów sie wyspawa.

 

Wszelka pomoc w zorganizowaniu takiego małego przedsięwzięcia mile widziana - zarówno sprawy organizacyjno prawne jak i techniczne.

 

Dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pomysł masz bardzo fajny zwłaszcza ze ja tez mysle o zrobieniu takiego toru tylko ze tak na własny uzytek no i mam do dyspozycji tylko 1h :-) chetnie Ci pomoge choc nie do konca wiem jak :-) wymierz teren i musisz najpierw zrobic projekt. pomyslec jak wielki promien powinne miec zakrety zeby nie były to same zawrotki na kole no i najtrudniejesze to hopki bo zdoswiadczenia wiem ze zle wyprofilowane moga zrobic krzywde :-) kolejna sprawa to ziemia. Czesto mozna za darmo dostac cieżarówke ziemi z ogłoszenia z cyklu "oddam ziemie" bo jak w inny sposób to moga byc spore pieniadze a jedna ciezarówka ziemi to tylko taka mała hopeczka (mulda).

A tak pozatym to fajny ten filmik z kryspinowa nagrałeś. I nawet siebie pchajacego moto na czołówce zobaczyłem :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...