Skocz do zawartości

Pruszków, Brwinów, Grodzisk., Nadarzyn, Otrębusy, Milanówek.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów z okolic moze wybiezecie sie z nami na troszke dłuzsza traske zapodałem temat sniardwy 7,8,9 lipca ???????????????????????????????? :icon_mrgreen:

 

Dzięki za zaproszenie, ale ja raczej nie. To tydzień przed moim urlopem i muszę oszczędzać kasę. :icon_mrgreen:

 

Pozdr.

 

P.S. Ale będe śledzić wątek. Może coś się zmieni w moich planach :wink:

Edytowane przez bodek_o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Jak na razie doszła do krótkiego spotkania trzech osób: mnie (Bogdan), Piotr (ViragoYama) i Sławka (Bandit) w Grodzisku Maz. Dwie Viargo i jeden plastik. :)

 

Oczywiście byłoby fajnie spotkać się w większym gronie, tak więc zapraszamy, zwłaszcza że jeszcze kilka osób wyraziło chęć.

 

Tradycyjnie pytanie: kiedy i gdzie. Może w sobotę zrobimy jakiś krótki wypad po okolicy z przerwą na kawę ?

Ja będe gotowy od 13.00. Na spotkanie proponuje Radziejowice, przed Pałacykiem.

 

A co do jazdy w grupie.

 

Jechaliśmy razem z Piotrem do Borek. Dla mnie to była pierwsza jazda w grupie, jeśli oczywiście dwie osoby można nazwać grupą. Jazdę w grupie zawsze rozumiałem, że jedziemy wspólnie, czyli stosujemy styl jazdy taki aby wszystkim pasował. I tak jechaliśmy. Przez większość część trasy prowadził Piotr. Wiadomo, Virago to chopper, a nie jakiś tam plastik. Ja zwyczajnie dostosowałem szybkość jazdy do jego możliwości. Po drodze dołączyły do nas jeszcze dwa sprzęty i przez pewien czas jechaliśmy razem w czwórkę. Nie zauważyłem abyśmy robili jakieś dzikie manewry. Spokojna jazda, trzymanie odległości między sprzętami.

 

Przypuszczam, że gdybyś jechał razem z nami, byłoby OK.

 

Pozdr.

 

P.S. Piotr, jeśli jechaliśmy za szybko (120-140), to następnym razem możemy zwolnić :)

 

 

Cześć Bodek,

 

Dzięki za opisanie wrażeń po naszym wypadzie do Borek. Było bardzo fajnie. To był też mój pierwszy wyjazd w grupie i bardzo mi się podobało. Grunt to mieć odpowiednich partnerów do jazdy a jazda moze być przyjemnością i dać dużo frajdy.

Co do prędkości to owszem możemy następnym razem trochę zwolnić i pooglądać widoki przy trasie (chopperowe podejście do tematu jazdy :-) Natomiast nie chciałem byś "wlókł" sie za mną na swojej sportowej maszynie i trochę docisnąłem. Nie powiem, też mi to pasowało ale momentami na nierównej nawierzchni było niefajnie.

Mam jeszcze jednego chętnego na sobotni wyjazd. Możemy podjechać pod Pałacyk w Radziejowie. Ciągnie mnie do Białobrzegów a to chyba niedaleko od Radziejowic. W Białobrzegach serwują najlepsze lody jakie w życiu jadłem. Może się to nie zmieniło od tamtej pory. Jeżeli by to Wam pasowało to super.

Co do godziny 13.00 to wstępnie OK. A czy ewnwntualnie 12.00 byłaby do zaakceptowania. Pytam na razie teoretycznie bo rano też mam trochę pracy.

 

Czyżby to był początek nowej zorganizowanej grupy?

 

Pozdrawiam,

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Możemy jechać do Białobrzegów. Faktycznie tam serwują najlepsze lody, sam sprawdzałem jakieś 2 lata temu.

 

Z Radziejowic to niedaleko, krótki przejazd po katowickiej, potem trasą na Grójec, znakomita po kapitalnym remocie, a z Grójca kierunek na Radom.

 

Na trasie radomskiej, z wyjątkiem obwodnicy, trzeba trochę zwolnić. Jest tam trochę kolein. Generalnie traska do spokojnej, chopperowej jazdy. :)

 

Co do godziny, to raczej przed 13.00 nie dam rady.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

.... potem trasą na Grójec, znakomita po kapitalnym remocie...

 

 

To fakt, ale uważajcie bo jakośc drogi korci do "przyciśnięcia" a są ograniczenia, wyjazdy z podporządkowanych dróg, przejścia dla pieszych.

Misie z suszarką też się zdażają :biggrin:

Edytowane przez Avalon

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety odpadłem w ten weekend. W piątek o 19.00 miałem bliskie spotkanie z dentystą a w sobotę zlot rodzinny, który przedłużył się na niedzielę. Przyszły weekend też nie będzie fajny bo mam szkolenie w piątek i sobotę. Natomiast w połowie lipca wyrywam na wczasy i to niestety bez motorka.

Pozostanie mi tylko krótko pokręcić się po okolicy w tygodniu. Pozazdrościć można teraz tym co mają wakacje.

 

 

Pozdrawiam,

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

:icon_mrgreen: Witam. Stawiam ten temat z nadzieja na odzew ludzi zapalonych Motocyklistów z naszych pięknych zachodnich okolic Warszawy. Wspólny bro. lub wypady w przyszłości... :lalag:

 

Podkowa Lesna raz :cool: tylko ja to raczej sam jezdze.. ale na jakies wypady weekendowe bardzo chetnie.. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...