Skocz do zawartości

Honda Cr 250 (chce kupic)


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pozwólcie,że dołącze się z pytaniem związanym z eksploatacją full crossów.Być może było takie pytanie na forum, ale ze względu na późną porę nie chce mi sie zbytnio wczytywać ;) Powiedzcie jaki motocykl więcej spali 125 2T - 250 2t - 250 4t ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no najwiecej spali 250 2T :-) wszystko oczywiscie zalezy od tego jaki to motor ale jesli chodzi o cross to kolo 12l bo wiadomo ze cały czas praktycznie lecisz na pelnym gwizdku. To samo 125 bo mi palił 10l a jeszcze wczesniej jak miałem MTXa to palił 7l (w terenie oczywiscie) ile pali 250 4T tego nie wiem ale napewno mniej niz 2T cross ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z tym się nie zgodzę bo 125 będzie najwięcej chlała(11-12/100) ponieważ tam maneta jest tylko on/off, w środku będzie 250 2T(8-10/100), najmniej pali ćwiara 4T (6-7/100)

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spokojnie :-) ja ze 125 KTMa przesiadłem sie na 250 SX i nie mam najmniejszych problemów z jazda (no moze pierwsze 50 minut) a teraz to normalnie sobie odkrecam jak na starym moim moto :-)

 

 

A z ciekawości zapytam. Za słaba była setka czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z ciekawości zapytam. Za słaba była setka czy jak?

:-) nie do końca rozumiem pytanie ale ok :-) tak 125 było stanowczo za słabe. A objawiało sie to tym ze moi kumple z którymi smigam albo przypadkowi riderzy których spotkam na trasie i jedziemy gdzies razem mieli własnie 250ccm, 300ccm i w zwyż. Poprostu nie mogłem ich dogonic i wygladało to tak ze ja cały czas jechałem na kazdym biegu do odciecia zapłonu a i tak zostawałem z tyłu w czasie gdy oni sobie pyrkali. teraz takowego problemu nie mam :-) pozatym nowsze, mocniejsze moto daje durzo wiecej nowych wrażeń i progów do osiagniecia. Znów czerpie ogromna przyjemność z jazdy bo przez ostatnie 5 lat na 125 goniłem i nic nowego sie nie działo, osiagnołem swoja bariere mozliwosci na tym moto i tyle :-) pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...