Skocz do zawartości

honda mbx 80 :)


Sloniu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! wiem że zakładam 1000 tematów na minute ale wpadłem na ten oto szatański pomysł :clap: na mt wyglądam już troche jak pudzian w maluchu więc pomyślałem że naucze brata jeździć i namówie go na karte motorowerową .Gdyby zdał powiedziałbym staremu że 1 moto nam nie starcza i za własną kase kupie coś i przyszykuje sobie coś dla siebie - takim motocyklem byłby właśnie mbx 80. Chciałbym się dowiedzieć za ile da rade kupić mbxa 80 do remontu zar. na motorower i ile by wyniósł jego remont - czyli np. remont silnika i karoserii.

Zaznaczam że wszystko bym mógł robić sam o ile bym dał rade, mam znajomego mechanika i lakiernika więc malowanie i pomoc bym miał za free. No więc tu rodzą się pytania do bardziej doświadczonych w tym temacie forumowiczów, czy opłaca się kupować takiego grata i remontować go ??? moto by mi służyło przez wiele lat. Liczę na wypowiedzi bardziej doświadczonych ludzi.

pozdrawiam.

Rafał :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules

swego mbxa kupilem za 1400 zl i jezdzi (zarej. na motorower)

zalezy tez od miejsca gdzie sie jest

jesli bedzie za 1200 do remontu (wymienic prawie wszystko) nie bralbym

a jesli bylby za 1000 do wymiany tloka to owszem

zakres remontu jaki chesz zrobic tez jest wazny przy zakupie prawie padaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie oto mi chodzi że mojemu staremu nie da się wytłumaczyć tego że jak kupił mt5 4 lata temu za 6 tys to teraz jej nie sprzeda poniżej 4 tys. idzie w uparte że pójdzie za ponad 4. a mbx bym sobie zrobił od podstaw za swoją kase i bym jeździł a tak to wkur... mnie inwestowanie w nie swój sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj, ze na zwykle czesci eksploatacyjne jak opony, lanuch i zebatki, klocki hamulcowe, linki itp pojdzie duzo kasy. Do tego kilka stowek na silnik, drugie tyle na kosmetyke. Musisz to sobie powaznie przekalkulowac, bo za 2500 masz sprzeta gotowego do jazdy.

 

Oczywiscie gdybys robil sam to moglys go zrobic tak jak tobie sie podoba (malowanie) i od razu moglbys wcisnac jakis sportowy kit, ale za male pieniadze sprzet bedzie tak skundlony ze kazda srubke bedziesz musial robic

Edytowane przez rozek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesci do tych moto są w cenie porownywalne do czesci Simsona ;]wiec czemu nie;]jezeli dorwiesz cos bez przesady zeby gnilo ale w stanie lekkiego rozlkadu z papierem do 1000-1200 zl to czemu nie;] za 2 kola bedziesz mial wyjebongo mtxa siekiere ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...