Skocz do zawartości

Moto- Festyn Frysztak


Rekomendowane odpowiedzi

Był ktoś kiedyś na tej imprezie? Warto jechać? Jest tam coś ciekawego? Bo nie wiem co rozumieć poprzez "Festyn" :D Impreza odbędzie się 20- 21 maja 2006r. we Frysztaku, k. Jasła. Jak będzie ładnie to może się tam wybiorę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to któryś raz z kolei... Nie wiem co rozumieć poprzez pojęcie "Festyn" :D Ci sami ludzie organizują również zlot w Jaśle. Zlot był bardzo fajnie zorganizowany, więc jest nadzieja, że i ten Moto- Festyn będzie OK. Jutro może zadzwonię do organizatora i zapytan co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku był organizowany mini zlot z okazji "dni ziemi frysztackiej", ale nie był to oficjalny zlot motocyklowy .

 

 

Robercie nie wiem czy pamiętasz te czasy ale w 1994 roku bodajze był u nas we frysztaku zlot na wielką skalę!!!

Ja jako młodzian pomykjaący na komarku byłem oszołomiony!! było wtedy super!!!

Od tamtego czasu jak napisałeś nic tak duzego sie nie działo. W okolicy to były zloty w Jasle i temu podobne jak Umieszcz k. Jasła.

We Frysztaku przy okzaji dni Ziemii Frysztackiej zawsze było kilka maszyn ale to takie raczej małe spotkanie.

Dziś jak zauwazyłem, bo mieszkam zaraz kolo miejsca zlotu coś tam sie dzieje io mysle ze bedzie fajna imprezka:))

Oby tylko pogoda dopisała bo na to sie nie zapowiada:/

 

Pozdro!

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się nie udało jechać :D Moto stoi na serwisie... Miał być gotowy na piątek, ale się troche przeciągnęło i będzie dopiero w poniedziałek. Za to na zlocie w Jaśle w czerwcu to już obowiązkowo będę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrazie problemow z motocyklem jak i z brakiem zimnego piwa zapraszam do siebie :> znajdzie sie miejsce na motocykl pod dachem i nienajgozej wyposarzony warsztat ...

Edytowane przez grasser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że byłem na tym zlocie. To znaczy pojawiłem się koło godz. 13, zapłaciłem 5 zeta za wjazd i posiedziałem z godzinke kręcąc się i oglądając motorki a było ich już o tej porze koło 50. Z tego co się dowiedziałem a nie wiem czy z pewnego zródła to jakiś festyn miał być w niedzielę. Moim celem był wyjazd w Pieniny dlatego nie zagrzałem tam długo miejsca, tak że piwa nie piłem i się nie zabawiłem ale zanosiło się na dobrą zabawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że byłem na tym zlocie. To znaczy pojawiłem się koło godz. 13, zapłaciłem 5 zeta za wjazd i posiedziałem z godzinke kręcąc się i oglądając motorki a było ich już o tej porze koło 50. Z tego co się dowiedziałem a nie wiem czy z pewnego zródła to jakiś festyn miał być w niedzielę. Moim celem był wyjazd w Pieniny dlatego nie zagrzałem tam długo miejsca, tak że piwa nie piłem i się nie zabawiłem ale zanosiło się na dobrą zabawę.

 

 

 

A kolege Kropelkę to widziałem jak sie kręcił po parkingu w kamizelce forumowej;)

Sam jestem w posiadaniu takowej heh. Tylko ze jak narazie to marne te moje wojaze motocyklowe, coś przystawiło i siedzi. Poluje na coś mocniejszego.

 

Jesli chodzi o samą impreze to w moim odczuciu...marnie to wypadło:/

MOze to wina pogody albo coś w tym stylu.

Zastanaiwam sie tez jaki cel miała ta impreza? Czy chodziło o kamerlane spotaknie w gronie motocyklowym na tym obiekcie czy raczej sciągniecie wiekszej liczby fanów motocykli, bo w przypadku tego drugiego to jeszcze marniej to wypadło:/

Ja sie rano w sobote obudziłem i patrze a tu coś sie szykuje na stadionie, o dziwo ku mojemu zaskoczeniu to miał byc zlot motocyklowy :icon_razz:

Zmierzam do tego ze ta impreza było praktyucznie wogle nie rozrklamowana w zaden sposób!

I to mnie dziwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...