Skocz do zawartości

Polskie drogi są wspaniałe...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko w tej wielkiej dziurze zaczną powstawać następne!

Dobrze sąsiad prawisz! :icon_twisted:

I tymi dziurami aż do środka ziemi :icon_twisted:

A potem do Chin :icon_mrgreen:

Taki polski tunel wewnątrzświatowy :icon_mrgreen: już widzę opłaty za przejazd! TAKA KASIORA!!!!!!!!!!

Edytowane przez Dario.G
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziury to płowa biedy! jeszcze są te hopki! są takie odcinki, że się ciągnie, jakbym jechał po trakcji kolejowej.... ale najlepsza jest, jak się wjeżdża na estakadę od strony galerii! tak ładnie podskoczyło i daleko poleciało moje moto, że aż krzyknąłem 'he heejj!' i miałem banana :icon_twisted:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie... może za 50 lat będzie lepiej,

pzdr :icon_mrgreen:

 

Za 50 lat to my bedziemy lateć takymi bajera scooterami jak na zwieznych wojnah :icon_mrgreen:

 

To po co wydawać ciężko z podatników ściągnięte podatki :icon_twisted: na tych pare dekad, żeby im (podatnikom) było kepij :icon_twisted: Eeee tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko jeszcze jednego nie moge pojac odnosnie studzienek kanalizacyjnych :icon_twisted: dlaczego one kurwaa zawsze musza byc albo za nisko albo za wysoko i wiecznie te kolo wpada do nich powodujac wybijanie wachaczy, bo juz o zakrecie nie wspomne....

:icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko jeszcze jednego nie moge pojac odnosnie studzienek kanalizacyjnych dlaczego one kurwaa zawsze musza byc albo za nisko albo za wysoko i wiecznie te kolo wpada do nich powodujac wybijanie wachaczy, bo juz o zakrecie nie wspomne....

Tego nie wie nikt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziury to płowa biedy! jeszcze są te hopki! są takie odcinki, że się ciągnie, jakbym jechał po trakcji kolejowej.... ale najlepsza jest, jak się wjeżdża na estakadę od strony galerii! tak ładnie podskoczyło i daleko poleciało moje moto, że aż krzyknąłem 'he heejj!' i miałem banana :)

 

pozdrawiam

 

Z tymi hopkami to przednia historia, w puszce miałem to gdzieś, a na 2oo to wołam o pomstę do nieba ... jak mam łapki luźno na kierze, to czasem mi je wybije tak, że przez moment nie trzymam kiery, a ściskać cały czas ... cholera powera nie starczy. Jak zdążę zobaczyć i ścisnąć kierę to spoko, ale czasem naprawdę nie idzie ocenić, czy cień w poprzek drogi to hopek, czy łagodny hillclimbing dla krasnoludków :)

 

Greetz,

 

&REW. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...