Skocz do zawartości

Kto zdawał egz w Lublinie ??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie takie jak w temacie :D

Egzamin zdaję 25 maja (teoria + praktyka) :D

Chodzi mi głownie o ostatnie dni czy tygodnie.

Interesuje mnie jacy są tam egzaminatorzy czy nie maja jakis odchyłow itd ??

A może ktos zdawał już plac na Suzuki.

Interesuje mnie też w jakim stanie mają tam sprzet, czy nie trzeba sie obawaic żeby sie moto na egzaminie nie rozpadło albo zeby nie bylo klopotów z ruszeniem spod swaitel czy zatrzymaniem sprzetu.

 

za wszystkie informacjestokrotne dzieki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki jest a własciwie było w dobrym stanie jak ja zdawałem ale to było w... sierpniu :D

Te GNy raczej są utrzymywane w dobrym stanie ale to informacje prawie z przed roku wiec pisze jak było i nie daje gwaranta ze tak jest dalej.ale cholercia skoro teraz katują Suzi na placu...

Egzaminator trafił mi sie wporzo. na mieście nic nie mówił, chyba ze mi sie słuchawka posuła :D jak bedziesz dobrze jechał to niebedzie miał odchyłów.ale uważaj na siwego w okularach bo lubi krzyczeć <widziałem i słyszałem jak wyżywał sie na sąsiedniej grupie>

Niezabardzo Ci chyba pomogłem ale moze cos sie przyda z tego co naskrobałem.

pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłeś XL'kę? :D zdawałem w Lublinie 2 razy, za pierwszym razem przy 1 próbie zrobiłem o jedną ósemkę za mało, a potem przy 2 - się zdenerwowałem, wjechałem za szybko i najechałem na linie...2 egzamin był ok bo podszedłem do egzaminu 'na luzie'...jedyną różnicą było to, że jeden egzaminator nie kazał włączać świateł na placu, a drugi jak najbardziej :D...na mieście nie było awaryjnego hamowania (było po deszczu) a egzaminator nie odezwał się do mnie ani słowem (martwiłem się, że słuchawka popsuta) :D na koniec było tylko 'oczywiście wynik egzaminu jest pozytywny' :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinniscie sie cieszyc jak teraz jest suzuki na placu bo ta MZ-tka co była to tragedia ja sie bałem ze mnie szarpnie na 8 ale jakos dało rade ;] pamietam ze jak ja zdawałem byłem oststni w całej grupie i na kazdego koles sie darł ze jezdza jak baby ze zero dynamiki nie przyspieszaja wcale tylko sie cigna 40km/h ale zaznaczył zeby nie przekraczac predkosci ale lubił dynamiczna jazde wiec tak pojechałem nic nie mowił przez cała trase dojechałem spoko zdane nic nie powiedział nawet. Jedyne co to trzeba sie wyluzowac i tyle :D powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i juz egzamin tuz tuż, dzisiaj krecilem ósemeczki na placu na suzuki.

jeszce kilka dni temu, myslalem że ósemka na suzuki jest niewykonalna, tymczasem dzisiaj smigalem juz suzuki po starej ósemce, tej mniejszej o 0,5 metra.

Odwaze sie nawet stwierdzic ze na suzi lepiej mi sie jezdzi na placu niz na MZ, przynajmiej wiem ze mnie niczym nie zaskoczy, nie bedzie skakac itd ;)

 

25 napisze jak mi poszlo, mam tylko nadzieje ze nie trafie na egzaminie na zadnego ch***a co mi bedzie linijka mierzyl manewry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...