Skocz do zawartości

Motocrossowcy i Endurowscy z dolnego śląska


Rekomendowane odpowiedzi

[/b]Siemka......

Mam gilere rx rasowego crossa i fajnie sie szaleje ale to sie staje nudne tak samemu..........mieszkam w Wirach centralnie pod

Ślężą.......i sa tutaj zajebiste tereny ...........fajnie by bylo sie zgrac i posmigac razem............ ;) :) ....wiem napewno

ze sa jacys motokrossowcy w okolicach świdnicy, naprawde fajnie by bylo pojezdzic razem a jak wspominalem trasy sa miodzio....czekam na odpowiedzi.naprawde warto................

pozdro.....

......................."Jeśli wszystko masz pod kontrolą to znaczy ze niejedziesz jeszcze dostatecznie szybko"...................................

 

CHLOPAKI MUSIMY SIE ZGRAC........................PRZYGODA CZEKA....................... ;) :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEeeeee, taki temat już jest

STARY GDZIE JEST TAKI TEMAT MOZE COS PRZEOCZYLEM.....PODAJ JAKIES NAMIARY.........MOZE CHODZILO CI O TEMAT(ENDURO WROCLAW) TAM PISZA ALE CHLOPAKI Z WROCKA A JA MAM DO WROCKA GRUBO PONAD 60 KM...A SZUKAM EKIPY ZE SWIDNICY ,SOBUTKI,DZIERZENIOWA,I OKOLOC,,,,,,,,,,,,,,,,

POZDRO I JAKBYS MOGL STARY TO PODAJ NAMIARY TAMTEGO TEMATU............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi wlasnie o Wrocław. Ok, widocznie zawiodła mnie orientacja w terenie :D 60km to sporo. Soreusz za zamieszanie

 

 

Spoko spoko nic sie niestalo........nio mam do wrocka ok 60 km i dlatego zalozylem ten temat zeby znalezc kogos kto mieszka blizej mnie.......ale jakby ktos z wrocka zapuszczal sie w moje tereny to prosze dac znac chetnie gdzies znimi wypadne.....a w moich stronach(mieszkam pod ślęża) sa zajefajne tereny i fajnie sie tu jezdzi :D ........a moze ty wezmiesz kilku kumpli w te strony i spotkamy sie kiedys na trasie.....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielką przyjemnością:D Problem w tym że na swoje pierwsze enduro musze poczekać jeszcze min. 2 tygodnie (kaska). Jak nabedę sprzęcik (jakaś 600ccm, jak pisałem w innych topicach) to napewno Cie odwiedze (czytaj: Twoje tereny tez)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielką przyjemnością:D Problem w tym że na swoje pierwsze enduro musze poczekać jeszcze min. 2 tygodnie (kaska). Jak nabedę sprzęcik (jakaś 600ccm, jak pisałem w innych topicach) to napewno Cie odwiedze (czytaj: Twoje tereny tez)

[/i]No TO SPOCZKOS.....NIEMA SPRAWY POSZALEJEMY..TRZYMAM CIE ZA SLOWO...KUPUJ I WPADAJ Z EKIPĄ..ZERO NUDÓW.....JA WLASNIE PRZYJECHALEM..LEDWO STOJE .........ZMECZYLEM SIE TROSZKE.......ALE CZUJE SIE I TAK ZAJEBISCIE BLO SIUPER........EHEHEHE KURDE JAK ZWYKLE WJECHALEM DO SIEBIE ,SCIĄGAM KASK A TU DROGĄ POSZEDL TAKI ZAJEFAJNY CROSSIK A ZANIM QUAD....I ZNOWU MI SMIGNELI................................POZDRO

 

Nio niewieze zeby w okolcach ŚLĘŻY w promieniu 25 km niebylo zadnych motocyklistow na enduro crossie czy quadzie......

....a przez moja wies co weekend przejezdza w kierunku ślęży duzo enduro....nawet wczoraj kilku sie wtrafilo ale ja zawsze sie znimi

mijam...............ludziska zgloscie sie.....................

 

pozdro............. :D

 

A moze macie linki do jakis innych forum lub stronek gdzie mozna zgrac taką ekipe..............poklikac z nimi itp.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielką przyjemnością:wink: Problem w tym że na swoje pierwsze enduro musze poczekać jeszcze min. 2 tygodnie (kaska). Jak nabedę sprzęcik (jakaś 600ccm, jak pisałem w innych topicach) to napewno Cie odwiedze (czytaj: Twoje tereny tez)

 

 

Jak znajdziemy jakiś DOBRY sprzęt dla maszakra (poszukiwania, i zbieranie kasy trwają) to mam nadzieje że wpadniemy razem !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziemy jakiś DOBRY sprzęt dla maszakra (poszukiwania, i zbieranie kasy trwają) to mam nadzieje że wpadniemy razem !

 

 

Sposko Spoczkos stry niema sprawy ja na was czekam..zgralem juz nawet innych chlopkow i tez obiecali ze wpadną do mnie posmigac super druzkami okolo ślęży..............pozdro

 

Co chlopaki sadzicie o tym motorku bo mi sie strasznie podoba nawet jak na ten rocznik .........ale niemoge cos wujka namowic(mlody wujek ehehe prawie jak brat) .......skarzy sie na jego moc ale niechodzi mu oto ze jest zasilne bo by sie wczul z czasem a pewnie ta crka ma z 50 km.......chodzi mu oto ze duzo pali....bo napewno przy wstawianiu bieze z 8 literkow mojemu jak wstawiam a mam 125 to potrafi 7 lyknąc na 100km............doradzcie cos ....napiszcie jakie jest wasze zdanie..........dziex .....pozdro

 

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=102749564

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

wroclaw i swidnica nie daleko mnie mm jak zarejstroje apke to wpadne

:icon_twisted: To fajniusio stary no wpadaj wpadaj jakie bagienko siupel mowie ci......ale jak jest sucho tez sie bomba lata wiec miodzio wczoraj jaki mialem przypal wracalem z kolega o 10 i juz bylo ciemno po lesie..a ja mam full crossa i niemam swiatel a kumpla swiatelko to ledwo co swiecilo.....ale to jest jazda jak wyjechalismy z lasu to juz normalnie bylem taki happy ze szok po drodze

wpadniecie do metrowej kolieiny i kilka razu przejazu przez rzeke ktora pojawila sie znienadzka :icon_mrgreen::Pale to wlasnie kocham w motocrosie..ale wiecej wnocy niepedze bo mozna ladnie wyrypac.....mowie ci miodzio jest ugadamy sie i wpadaj........ :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do jeszkowic mam 15km a ta trase pokonuje z ekipa w max. 10min wiec tam i spowrotem to kwestia 15-20min wiec 60km to nie tak daleko. planujemy sie eraz wybrac w b. daleka trase w nieznane wiec w sam raz moze kolo 60km :icon_twisted: jak chcesz to odezwij sie do mnie na gg. moze sie gdzies umowimy na trasie :icon_mrgreen:

gg: 3852043

pzd :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W Wirach w masywie ślęży buduje/odnawiam stary tor! kiedys byl unas klub i tam jezdzili ale wszystko padlo chlopaki sprzedali motory/ktos ich podkapowal ze tam jezdza ze sa tam jakies roslinki pod ochrona i musieli przestac pozniej sprzedali motory i tylko ja teraz zostalem! Trasa jest na starej jeszcze przed wojennej piaskowni porosniety wysoka trawą...wyjezdzilem juz sobie ok 300m bardzo kretej trasy strasznie techniczny tor duzo wirazy pod gore;) czesto potrafi zlapac kolo pod gore mozna wylozyc sie na plecki!!:biggrin: ogulnie zajebioza..fajny podjazd zakonczony chopka mozna poskakac..teraz jest strasznie gorąco i okropnie kurzy juz sie niemoge doczekac deszczu:) ale tor jest miodzio!!! narazie zjezdzany tylko przezemnie ale jak ktos chetny do zabawy to piszcie na moje gg9631666 kiedys za czasow klubu trasa tego toru zeby niesklamac miala z ok2km naprawde jest duzo terenu do zagospodarowania...zapraszam piszcie do mniie to sie umuwimy;) pozdr:) :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...