Skocz do zawartości

Cagiva K7


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że jest to mój pierwszy post, chciałbym serdecznie powitać szanownych Forumowiczów! :icon_twisted:

 

Poszukuję każdej informacji na temat motocykla Cagiva K7

Przede wszystkim interesuje mnie, do którego roku ten model był produkowany

Chciałbym też się dowiedzieć co ten motocykl jest wart

Za wszelkie informacje z góry dziękuję!

 

Pozdrawiam Sławosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam pomóżcie chodzi mi konkretnie o ten motocykl

Mam kilka pytań, z tego co wiem a wiem może źle to ten model był produkowany do 1996 roku, sprzedawca twierdzi że motocykl jest z 2005 roku, i taki też rok ma w dowodzie rejestracyjnym. Powiedzmy że sprawdziłaby się moja wersja i motocykl byłby z 1996 albo starszy, czy nie szkodzi to motocyklowi jeśli przestał jako nowy, nieużywany "naście" lat w garażu? czy warto go kupić? Boję się problemów z uszczelkami, gumowymi częściami itp, doradźcie co o tym sądzicie, ma 6 kilometrów przebiegu, jeździłem nim i autentycznie jest nowy, chodzi bez zarzutu, jednak gumy na amortyzatorach struchlały. Będę wdzięczny za każdą radę.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moto pewnie dlugo stalo . Chociarz cholera wie , najbardziej niepasuje mi to "old school'owe" malowanie ( kolorki ) . Silnik blyszczy sie jak psu jajca ale z tym zawsze mozna sobie poradzic jesli ktos dbal porzadnie o silnik. Troche podejrzane. Patrzyles na opony?? Po 6 km powinno byc jeszcze widac kolorowe paseczki , jesli opony sa troche przytarte to odrazu wiadomo ze walek . Trudno to ocenic ze zdjecia.

 

z tymi paseczkami troche chyba przesadzilem , chyba nie kazda nowka je ma???

Skoro to taka nowka , 6km przebiegu to czemu ma popekane gumy na lagach?? Smierdzi , oj smierdzi.

Edytowane przez aLLy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto mail jaki dostałem od posiadacza takiego samego motocykla z Finlandii:

"Hi !

 

Cagiva 125cc K7 is very rare and factory tuned cagiva model. I cant announce enough how rare it is !

It was produced at limited time during 1990~1991 only ! There were 2 models available from it as "Paris dakar" and as "cross bike" , the look was changed by different type of front fairing assy.

 

I have got a factory's W.S.M for K7 and Owners manual. I am in future also able to buy a Parts List mikrofiche for it :icon_twisted:

Also i have the Cagiva factory's marketing videos that include K7 show for example..

 

I have also a Genuine facory's sales brochure's for the models. Also a Digi-cam photos from other owners from their K7's. even that i have managed to locate 4 more of K7's after mine, they still are rare like Ferrari's finest models.

 

K7 is more tuned than early W8 lc-model. W8 lc was a follower for K7.

K7 has same engine stuff like W8 lc '1992 BUT K7 has 34VHSB dellorto as STD.

 

K7 is quite difficult to drive as it likes to go fast or die. riding like under 75km/h is difficult because of reving engine and power band.

Year 1991 -> 125cc Cagiva motor's are followers for WMX cross bike engines, but Cagiva 125cc road engines are even more tuned than early WMX engines from year 1986~1989.

 

bye :icon_twisted:

markus from Finland

 

<slawoszxx@xxxxxxxx> wrote:

Hi can you help me? i want to buy Cagiva K 7, please send me your's opinion about this bike.

Did you know when this bike was produced ( year ). Thank you

 

best regards

 

Slawosz from Poland "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, K7, to ja miałem możliwość zakupu z ok 90 roku przywieziona z Włoch za 1500zł , bez możliwości rejestracji, jednak nie kupiłem, bo jak sie spytałem gościa kiedy on tu zmieniał tłok i jak z nikasilem, to tylko oczy zrobił takie :D i mowil ze tu jeszcze "ohoho " na tłoku można jeździć tyle że hej, nie trzeba wymieniać długo. Więc takiemu panu to podziękowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wolałbyś się kochać z 20-latką którą jednak już ktoś "ujeżdzał" ( jakiś taki chyba dobry przykład) , ma ciało już sprawdzone jednak jędrne i elastyczne,choć fakt- używane, czy 40 latke , która jest nadal dziewicą? bo w końcu bedziesz pierwszy, czyż nie?

 

CO nowsza technika to nowsza technika, wolałbym japońca używanego za tą cenę niż starszą włoszczyznę która tyle przestała. Nowsza technologia dużo więcej daje. Lepsze zawieszenie itd ...

 

Jak chcesz coś na początek , to pewnie dużo osób ci poradzi DT125, ja bym ci polecił KDX125 , bo taki motocykl z chęcią bym sobie zakupił.

Edytowane przez kornol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...