Skocz do zawartości

BIELAWA SFF juz 03.06.06 powtorka na 3 dni


Rekomendowane odpowiedzi

Ale wy jesteście porypani :banghead:

Jeszcze nigdy w życiu tak sie nie upodliłam jak z Wami :buttrock: a juz pewnikiem nie przez 3 dni czy 4 (zresztą kto to bedzie liczył) :biggrin:

 

Wielki szacun za zarąbistą imprezę bo nie miałam okazji (publicznie) Wam za nią podziekować :biggrin:

 

Mario i Kaka a Wam wiecie za co :crossy: (ale pomimo wszystko lekarz to h*j :biggrin: )

 

Cotlet czy Ty jesteś pewnien, że to były stringi :buttrock: :icon_razz:

 

Co do nastepnej imprezy to namówiliście mnie :biggrin:

Kaka trzeba przemyśleć strategię działania na następne żebry ;)

 

Ja pierdzielę ale haos w tym poście a chyba już wytrzeźwiałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cotlet czy Ty jesteś pewnien, że to były stringi icon_question.gif icon_razz.gif

 

Ja juz niczego nie jestem pewien :biggrin: Moze to po tym jak kaka pokazal swoj zadek w stringach tak mi zostaly w pamieci :buttrock:

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerry znająć Ciebie to już się poddaje na starcie.... :biggrin: :crossy:

 

Jak to jest cos do wypicia to wchodzę w to :buttrock: :icon_razz: :biggrin:

 

 

PGR widzę, że jesteś czujny jak zawsze :buttrock: a może zamiast od razu w otwarte karty to jakaś małą niespodzianka ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że jutro mam ostatni hardkorowy egzamin na dłuższy czas - na poprawiny też jestem chętny :notworthy:

 

Witam, moje wrażenia ogólnie są bardzo pozytywne, chłopcy na motorach dawali rade i wszystko było by ok gdyby nie pewna osoba... a mianowiscie KOMENTATOR, kompletny bałwan moim skromnym zdaniem ma skończoną niepełną podstawówke a teksty które mówił wcale nie były smieszne : ) miejmy nadzieje że w następnym roku znowu będzie dużo fajnych ludzi i pogoda dopisze no i miejmy nadzieje że pan komentator tym razem bedzie jako tylko widz. :)

Co do komentatora: czy to był ten, co w zeszłym roku?

Jeśli tak, nie liczyłbym na zmianę zbyt szybką, ten buc jest komentatorem "z urzędu" na wszystkich imprezach masowych w tym mieście :)

Edytowane przez Aster

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz na trzezwo , wiec ja czekam na wolne wasze terminy i na jakas kaske w swoim portfelu do mnie dwa razy nie trzeba powtarzac :biggrin: Wiec mysle gdzies o koncu czerwca co wy na to szachujcie jakis weekend i powtorka z rozrywki :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...