Skocz do zawartości

BIELAWA SFF juz 03.06.06 powtorka na 3 dni


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wybieram sie do Bielawy zobaczyć jak to wszystko tam wygląda - jak wróce dam znać.

Pozdrawiam :-)

 

@edit:

 

byłem, widziałem - wrażenia miłe, nowy asfalcik prezentuje się znakomicie.

do zobaczenia jutro! ;-)

Edytowane przez margas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już sie napatrzycie na bielawskie show, to wdepnijcie do postu o zlocie 16-18.VI. w Wenecji koło Żnina. Świetna impra sie zapowiada, odległość od wrocka akurat taka, zeby sie dobrze przejechać, no i nie moze naszej reprezentacji tam zabraknąć. Chyba warto sie zebrać, jest jeszcze czas na planowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moglem się powtrzymać i zapisałem w telefonie kilka znad komentatora:

"Zajodłował na motocyklu",

"Skrzyżował nóżki w powietrzu jak to mają zwyczaj pajączki krzyżaczki",

"Zarzucił butem na reflektor".

Jeżeli chodzi o samą Bielawe - to było na co popatrzeć. niech żałują ci, których tam nie było. :)

btw. podfziwiam tego chłopaka, który zaliczył "glebe" i mimo to, wystartował w konkursie. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje wrażenia ogólnie są bardzo pozytywne, chłopcy na motorach dawali rade i wszystko było by ok gdyby nie pewna osoba... a mianowiscie KOMENTATOR, kompletny bałwan moim skromnym zdaniem ma skończoną niepełną podstawówke a teksty które mówił wcale nie były smieszne : ) miejmy nadzieje że w następnym roku znowu będzie dużo fajnych ludzi i pogoda dopisze no i miejmy nadzieje że pan komentator tym razem bedzie jako tylko widz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I IMPRA BYŁA WPORZO. Teraz na allegro muszę poszukać tylko nowej wątroby.... Następnie poprawka była w Częstochowie i tutaj znowu totalny zgon :flesje: Rezultatem było zjaranie sprzęgła przez mojego kumpla o 6 nad ranem przed hotelem hehehehe......

 

Jak macie jakieś fotki to śmiało wysyłajcie (ja będę odsyłał swoje) :flesje:

 

[email protected]

 

 

Pozdro

Qba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO I IMPRA BYŁA WPORZO. Teraz na allegro muszę poszukać tylko nowej wątroby.... Następnie poprawka była w Częstochowie i tutaj znowu totalny zgon :eek: Rezultatem było zjaranie sprzęgła przez mojego kumpla o 6 nad ranem przed hotelem hehehehe......

 

Jak macie jakieś fotki to śmiało wysyłajcie (ja będę odsyłał swoje) :buttrock:

 

[email protected]

Pozdro

Qba

 

 

hehe powiadasz wątroba ?? :flesje: część ekipy wrocławskiej została jeszcze na niedzielę. Taki to są chłopaki :flesje:

pozdro

Jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gardło wraz z wątrobą wołają o pomste...

taka była impreza :flesje:

 

Faktem jest, że nasze wygłupy i oczywiście zbiórka na rzecz nowego mózgu dla kolegi była bardziej widowiskowa aniżeli tamten pokaz :flesje:

 

pozdrawiam was Ciule :eek:

 

Do następnego pij... tfu... spotkania :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ... sam SFF w bielawie wieeelka kicha ... standarodow nic nie widac , w konkursie prawie same kosiarki..lipa

 

ale imperaza w michalkowej :buttrock: :buttrock: :buttrock:

 

jak dojde do siebie to cos napisze.. wrocilismy dopiero dzis o 13...

 

narazie dogorywam

 

WIIEELKII SZACUN ZA IMPRE DLA CALEJ EKIPY ..... :D :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co najtwardsi jeszcze wczoraj zatankowali :buttrock:

 

Ja tam nic nie pisz\e jak było - powiem krótko Bielawa zeszła na samo dno i gdyby nie pewna banda debili to nic ciekawego by się tam nie działo - ale za rok i tak jedziemy bo przeciez nie o SFF nam chodzi (to tylko przykrywka)

 

Może by tak przenieść tą imprezę na parking pod "Białą Sową" :D :buttrock: :wink: :) :buttrock: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co najtwardsi jeszcze wczoraj zatankowali :wink:

 

Ja tam nic nie pisz\e jak było - powiem krótko Bielawa zeszła na samo dno i gdyby nie pewna banda debili to nic ciekawego by się tam nie działo - ale za rok i tak jedziemy bo przeciez nie o SFF nam chodzi (to tylko przykrywka)

 

Może by tak przenieść tą imprezę na parking pod "Białą Sową" :D :) :icon_mrgreen: :P :buttrock: :notworthy:

PGR to może być całkiem niezłe rozwiązanie. I spokojnie można wtedy wstać rano zaczrpnąć zdrowego powietrza pstryknąć w kapsel i poszło :buttrock: :buttrock:

pozdrwoinka

Jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerry Ty wiesz co PGRy lubią najbardziej :wink: :buttrock:

 

Wstajesz rano i już masz fajrant :) :notworthy:

 

 

Za rok organizujemy SFF Michałkowa 1st edition.

 

Swój udział już zgłosil międzynarodowej słąwy zjeżdżacz na ręcznym - Herr Sosna-Sosnowski (pseudonim Jodła)

oraz gwiazda wieczoru i zarazem gwóźdż w oponie programu dr. Embrion vel Mrozu.

 

Komentatorem będzie dobrze znany gawędziarz - mistrz ceremonii i wodizrej Szfagier vel GEJ-sha.

 

 

Przedsprzedaż biletów na ul. Pasteura 15/13 (większośc już wykupiona)

 

 

:buttrock: :buttrock: :P :icon_mrgreen: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namowiliscie mnie :notworthy: A moze by tak jeszcze przed wakacjami cos zorganizowac bo ja mam gume do spalenia, stringi do oddania i kilka bronkow do wychlania :D A tak BTW to na 4um jeszcze nie dziekowalem zjebom z ktorymi moza sie bylo tak kulturalnie upodlic :buttrock: Szacunek paly za zajebista impre!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namowiliscie mnie :buttrock: A moze by tak jeszcze przed wakacjami cos zorganizowac bo ja mam gume do spalenia, stringi do oddania i kilka bronkow do wychlania :buttrock: A tak BTW to na 4um jeszcze nie dziekowalem zjebom z ktorymi moza sie bylo tak kulturalnie upodlic :wink: Szacunek paly za zajebista impre!

 

 

więc kiedy i gdzie? i czemu tak późno??

 

 

Jerry Ty wiesz co PGRy lubią najbardziej :notworthy: :D

 

jak nie jak tak oczywiście że wiem przynajmniej tak mi się wydaje, że wiem a jak nie wiem to i tak wiem hehehe. Następnym razem Ci nie odpuszczę a pewnie wiesz już czego :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...