Skocz do zawartości

BIELAWA SFF juz 03.06.06 powtorka na 3 dni


Rekomendowane odpowiedzi

Ale za to w Bielawie(miescie skad pochodza mega fajni chlopcy :banghead: :lalag: :smile: )

Ba! ;)

Tyle, że znowu mam moto w stanie nieteges :buttrock: i termin taki że nawet pksem się w rodzinne strony nie pokulam :crossy:

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki chłopaki ale ja nie jade.

Borak też odpada.

 

Znowu nam doszły qrwa rachunki... echh odwiezc moto do domu i zamknac w garazu.

 

Bawcie się dobrze niekoneicznie grzecznie.

 

 

a nie można było rachunków na bieżąco płacić!!!! I teraz nie byłoby niespodzianek ehhh studenci. PGR gamoniu kombinuj kasę i lecimy nie marudź

Jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerry nie pier... jak byś miał rachunki co 3 miechy plus prognozy...

 

Jerry nie pier... jak byś miał rachunki co 3 miechy plus prognozy...

 

ProT ssij

 

 

PGR nicht kum kum co mają prognozy wspólnego z płaceniem?? Jak sama nazwa wskazuje są to prognozy za które po jakimś czasie należy zapłacić. Rozumiem, że wszystkie dotychczasowe zaległości sumiennie uiszczaliście, więc w czym kłopot?? ale do rzeczy załawicie $$ i jedziecie z nami tak mam rozumieć :D

Jerry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heya Zjeby! Qrna jak juz wczesniej dziwka z ktora dziele loze napisala - niestety zalatwily nas rachunki i teraz nawet na bajure kasy nima :D Ja odpadam na 100% Juz mi nawet na przerobke sprzeta nie starczy... Pozostaje mi tylko zyczyc wszystkim udanej impry - moze bedzie mi dane chociaz foty zobaczyc ;)

 

Szacun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zleciłem przelew. Czyli jestem na 100%. :biggrin: :biggrin: :biggrin: ;) :D

 

PGR i Cotlet -> nie załamujcie mnie chłopaki, pierdolicie jak stare baby, chyba nie chcecie mi powiedzieć że szkoda wam kasy, bo wyjazd nie będzie kosztował jakiś wielkich pieniedzy.... :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie by było....., że też mnie zawsze najciekawsze impry omijają. malo co a bym przegapil kolejną taneczną najebke. Ok Kaka, rozumiem, ze juz ostatni gwizdek, bo te tłumy oknami sie bedą wylewać (albo z siebie po północy). Zaraz się pozbieram i bedą realne postanowienia...

coś było, że wpłaty do 20.... albo mi sie pomyliło, Zaraz powalczę z Szafirem, jemu też się przyda zgon barowy.

 

 

o k***a, właśnie mi przypomnieli, że chyba w 1 week czerwca będe się bronił... zawsze uwazałem ze studia tylko w życiu przeszkadzają. no cóż, może uda sie przełożyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...