Skocz do zawartości

Witasa nowy BANDIT


Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za gratulacje, sprzet zapowiada sie swietnie, dzisiaj postaram sie zrobic kilka fotek, ale na brudnej wroclawskiej ulicy moga nie wyjsc za ciekawie.... chyba ze na zasadzie kontrastu :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przyłączam się do gratulacji. Gdybym miał o te 2 tys zł więcej również kupiłbym Bandita, a póki co myśle nad XJ.

 

3maj się i niech cię Bandit nie wodzi na pokuszenie :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kris: ja tez nie mialem tych 2 tys, pozyczylem od rodziny ;)

 

radek: a konik na to "juz nie bedziesz z nami jezdzil ;(" no coz bede jezdzil przed nimi :)

a na powaznie to namawiam Konika zeby sprzedal Viadro i kupil cos podobnego :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również gratuluje zakupu, sama jestem szczęśliwą posiadaczką Bandita600S od 26 kwietnia ;)

wczesniej było Virago535, i muszę powiedziec że jazda na Bandicie jest jak dla mnie nieporównywalnie lepsza, chociażby to odejscie przy wyprzedzaniu :icon_twisted:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne GRATULACJE :) Bardzo się cieszę, że zmiana moto poszła ci tak sprawnie jak mi ;)

 

BANDYTA fajny motocykl i swoje już pojedzie :icon_twisted: Konik będzie jedynie wąchał twoje spaliny, a ja będę mogła na dwójkę przerzucić ;) ;)

 

Widzę, że ładne we Wrocku zmiany nastały ;) Oby tak dalej ;)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje wyboru jedynie slusznej marki i najlepszego modelu :icon_twisted:

moj bandziorek od 23 marca przejechal juz 1800 km...zycze takiego samego zadowolenia z jazdy jakie mi przynosi moj bandziorek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte: no powiedzmy ze na trojke :)

 

mam nadzieje ze przyjemnosc z jazdy bedzie taka jak sie zapowiada :icon_twisted: a zapowiada sie swietnie. Niestety narazie nie moge jeszcze jezdzic bo musze zarejestrowac go.

 

No i w koncu wrzuce trzy fotki zrobione na wroclawskiej ulicy:P nie sa przedniej jakosci ale zawsze cos ;)

 

http://www.bikepics.com/members/witas/98gsf600/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka.

Witas, a co na to Konik?
Konik na to jak na lato ;)

 

radek: a konik na to "juz nie bedziesz z nami jezdzil ;(" no coz bede jezdzil przed nimi ;)

a na powaznie to namawiam Konika zeby sprzedal Viadro i kupil cos podobnego ;)

Bo taka prawda ;) Juz nie bedzie z nami jezdzil a szkoda bo poprzedni sezon (moj pierwszy) przelecielismy wspolnie wspaniale 5-6kkm... :)

Co do zmiany to zobaczymy... Fazerek mi sie podoba ale to chyba jeszcze poczekac na kase trzeba... Choc nic pewnego czy bede mial ochote na nakeda.... Time shall tell...

 

Konik będzie jedynie wąchał twoje spaliny
O wy szatany :icon_twisted: Do piekla z wami ;)

 

Pozdro

Konik

Edytowane przez Konik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...