Skocz do zawartości

Wypad na Węgry - fotki, wspominki etc :)


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miklas - PAŁO BLADA

 

Odemnie masz w kły a Złotą to osobiście przeprosisz !!

 

Co to ma znaczyć że dla ogółu puszczasz takie fotki, co??!!

 

Mailem mogłeś wysłać do zainteresowanych.

 

Usuwaj to jedno zdjecie z FTP, ale już!!!

 

EDIT:

To byłem ja, Pietra - trener drugiej klasy :)

Edytowane przez Złota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietra, zmieniles nicka? :)

To my tu ... a Ty sobie cycki przebierańcu przyprawiasz ??? Pietra !!! Tylko nie to !!! Będziesz najwyższą i najbrzydszą laską jaką znam !!! I najbardziej zazdrosną ;) I o co ten szum ? Zapomniał wół, jak cielęciem był :icon_question: Super foty ... hmmmm ....

 

 

 

Ale co prawda to prawda, cenzura powinna byc!

Nooo teraz mnie Zbyhu rozbawiłeś ... ściągnąłeś fotki i teraz chcesz cenzurę wprowadzić ???

Miklas wywal TĘ fotkę z folderu, kto miał ściągnąć to ściągnął, a kto nie - niech żałuje ... mogę odsprzedać :banghead:

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miklas wywal TĘ fotkę z folderu, kto miał ściągnąć to ściągnął, a kto nie - niech żałuje ... mogę odsprzedać :notworthy:

 

Taraz to już ja we własnej osobie :)

 

Tak znacznie lepiej Miklas. A od sprzedaży- Prot- będę pobierać prowizję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od sprzedaży- Prot- będę pobierać prowizję :)

 

Nigdy nie zamierzałem Cię oszukiwać. 50/50 ok ? Jak dobrze się będą sprzedawały, to się poprosi Gerarda to dorobi jakies fotki. Spoko Zlota ... rozkręci się ten interes :notworthy: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kurna dziwne ;) ja ściągałem to co wszyscy ,... to co miklas wstawił i nie ma tam żadnego filmika :notworthy: hmmm

 

... PGR to wypale co na plytkach bo na jedna nie wejdzie a nie mam nagrywarki DVD ... i Ci do goorki podwioze .,.. to przy okazji sie schłostamy w Relaksie :) :) :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...