Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio myślałem nad zmianą motoru i naszła mnie myśl by kupić CR80,ale tylko dla tego bo moge kupić uszkodzoną. Dokładnie to jest zatarta. Tzn. nicasil i tłok do wymiany. I teraz pytanie do was. Ile mogę dać za taki motor?(przy założeniu że reszta jest ok). Sprawa druga.Ile by kosztował nowy cylinder?(nowy tzn. może być używany)+ tłok.

A motor jest z 2002 roku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprasowanie nowego nikasilu koszt około 800zł +/-,tłok gdzieś 350zł.Nowy cylinder kosztowałby gdzieś koło 1400zł.Ale zastnów się czy to nie będzie za małe na Ciebie(jeszcze zależy na jakich kołach to siedzi)>Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no taka zabawa moze byc opłacalna jak masz taka cr za niewielka kase. problem pojawi sie wtedy jak sie okarze po rozrbraniu ze korba jest jeszcze peknieta lub wygieta (przy zatarciu dzieja sie rózne rzeczy) i czy wał nie jest wygiety a jesli zatrzymanie silnika nastaspiło w drastyczny sposób to moga byc do wymiany jeszcze łozyska na wale a to i korba wymaga juz rozpołowienia silnika a to juz troszke kosztuje bo sam raczej tego nie zrobisz. Cylinder jak jest nawet zdrowo zorany to majster Kujałowicz z ul.Zakliki z mydlnik w Krk za 800zł wysyła do napawania, szlifowania i nakładania nicasilu. pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wszystko obadam, Strzałek dzięki za uwage z tą skrzynią. A co do tego motoru to już kiedyś pisałem:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=34838&hl=

Oto i ten temat.

 

Myśle, że silnik potrafiłbym rozpołowić bo to wkońcu 2T i nie było by raczej problemu z naprawą bo tam nie ma nic skomplikowanego. Chyba, że się myle. Jeśli tak jest to mnie oświeccie .

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...