Skocz do zawartości

Aprilia Rx - brak iskry


pavel-rx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !

Jestem nowym członkiem forum i mam problem z moją aprilką rx.

Przed wczoraj latałem nią po torze mx :cool: Była cała w błocie więc ją umyłem ale tak fest. Na drugi dzień odpaliła normalnie ... oczywiście rozgrzałem ją i wyleciałem na miasto troche ją przeciągnełem i zaczeła dziwnie przerywać ....... :icon_mrgreen: :bigrazz: . Gdy dodawałem gazu ona robiła buuuuu a jak puszczałem to tak tylko co chwilke łapała (oczywiście moto było rozpędzone i chodziło od tego ze leciał na biegu) no i tak porobiła chwile i przestala ustałem przegazowałem i chodziła normalnie . Wyjechałem na droge znów dałem gazu chwila i zrobiła buuuuuu...... i stałem .

Dzisiaj okazało sie ze nie ma iskry. Świeca była mokra , próbowałem na innej to samo, kabel od fajki też wykręcałem, patrzyłem po reszcie kabli nic sie nie odpieło na wszelki wypadek poczyściłem kable od masy itp. papierem ściernym i przykrciłem spowrotem, zmieniłem bezpiecznik....... i nic nie wiem co sie dzieje możliwe że zalałem moduł myjąc moto ale przecież by odrazu nie odpaliła na drugi dzień ... nie wiem co wy na to ....... PROSZE O JAKIEKOLWIEK PORADY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj dibo to nie jest to moglo mu sie zaplon przestawic i tez sie tak bedzie dziac lub wes kable od modolu powyciagaj i niech postoja z 1 dzien powino ci to pomoc mozliowe ze wszystko zlapalo wilgoc

lub kabel od modolu ktory idzie do masy sie odloczyl.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...