Skocz do zawartości

Oswietlenie


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z oswietleniem motocykla? Czy mozna jezdzic z peknieta szybka przedniej lampy? Zastanawiam sie czy nikt sie nie doczepi, ze niby rozprasza swiatlo, albo cos tam...

Jak na to patrza policjanci, celnicy na granicach itp. Moze ktos z was mial jakies doswiadczenia w tym temacie, albo cos wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście zgodnie z przepisami nie wolno. jest uszkodzona i koniec, nieważne czy bardzo czy trochę. podobnie podejrzewam, że przez przegląd nie przejdzie (nie powinna w kazdym razie). to oczywiste

kwestia druga czy się ktoś doczepi. jeśli w czasie kontroli zauważy - powinien. przez granicę bym na przykład nie ryzykował: od znajomego słyszałem, że zawracają, jego - za pękniętą szybę

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście zgodnie z przepisami nie wolno. jest uszkodzona i koniec, nieważne czy bardzo czy trochę. podobnie podejrzewam, że przez przegląd nie przejdzie (nie powinna w kazdym razie). to oczywiste

kwestia druga czy się ktoś doczepi. jeśli w czasie kontroli zauważy - powinien. przez granicę bym na przykład nie ryzykował: od znajomego słyszałem, że zawracają, jego - za pękniętą szybę

jsz

 

E tam podjedzie ladnym nowym motocyklem do kontroli granicznej i powie ze jechal 20 km stad od ciezarowki odprysk kamyczek mu zbil reflektor - jak go celnik nie pusci to mi na rece kaktus wyrosnie - pusci cie chlopie jedz - no chyba ze jedziesz do Rosji - lub na Bialorus to tam moze byc problem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_razz:

E tam podjedzie ladnym nowym motocyklem do kontroli granicznej i powie ze jechal 20 km stad od ciezarowki odprysk kamyczek mu zbil reflektor - jak go celnik nie pusci to mi na rece kaktus wyrosnie - pusci cie chlopie jedz - no chyba ze jedziesz do Rosji - lub na Bialorus to tam moze byc problem :-)

no chyba sobie jaja robisz :icon_razz:

 

Do Rosji to byś nawet bez koła przedniego wjechał :clap:

 

Odpowiedni prezent i wszystkie granice otwarte :)

 

ps. Pogadaj z tirowcami :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje. Problem jest wlasnie, ze mam zamiar przejezdzac przez granice w najblizszych dniach. Mam nadzieje, ze nie zwroca na to uwagi. Zawalidroga, dzieki za pomysl jak w razie czego sprobowac to rozegrac. Nie czuje sie jednak zbyt pewnie.

Widze, ze trzebaby sie rozgladnac za taka oslonka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...