Skocz do zawartości

rekawice


Rekomendowane odpowiedzi

czesc, zgadzam sie z przemowca, mam takie i faktycznie, jak sie rece spocily kilka razy to daje sie wyczuć nieprzyjemny zapach z rekawic i na dloniach. Nie dalej niz wczoraj przewinalem je ledwo na lewa strone i wypralem w automacie (i tak nic do stracenia) rano byly jeszcze mokre, zobaczymy jak wroce z pracy jaki jest tego efekt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cafe-Race'ry na lato zdecydowanie odradzam. Natomiast te podane w linkach ze sklepu MttR jak najbardziej nadaja sie na lato.

Po 2 sezonach w rękawicach Cafe-Racer mogę potwierdzić, że na lato zdecydowanie odpadają. Ręce pocą się niemiłosiernie. Dobre są na wiosnę lub jesień i to koniecznie suchą, bo podczas deszczu robi się z nich gnój.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_twisted:

http://img386.imageshack.us/my.php?image=im0009167jq.jpg

http://img386.imageshack.us/my.php?image=im0009179bj.jpg

nie zgadniecie za ile kupilem :):D:D:D

 

 

 

 

 

3 zł

 

ale troche male ;)

 

 

 

dla zamkniecia tematu chce podziekowac wszystkim za rady ( raczej kupie te co polecil Łukasz ) thx

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Zastanawiam sie nad rekawicami wiec postanowilem podpiac sie pod temat. Ktory z modeli rekawic uwazacie za lepszy?

te: Utika

czy moze te: mTTr

Czytałem testy... generalnie wady i zalety podobne roznica w cenie tez nie jest kosmiczna. Prosze zatem o opinie w ktorych bedzie wygodniej, bezpieczniej ogolnie lepiej?

 

Pozdrawiam, malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jednych i drugich jest rownie wygodnie. Poziom bezpieczenstwa - podobny, z niewielka przewaga dla Utiki (wiecej ochraniczy, lepiej wyprofilowane). Komfort uzytkowania latem - przewaga mTTr. Rekawice Utiki sa dosc grube jak na typowo letnie. System wentylacji zaczyna dzialac dopiero w czasie jazdy na trasie - w miescie w pelnym sloncu reka sie poci. MTTR wentyluja sie duzo lepiej - i niestety pozna jesienia czuc chlod nawet w czasie jazdy po miescie.

 

Rozumiem wiec, ze wybor trudny. Najlepiej byloby miec oba modele :wink: .

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rozumiem wiec, ze wybor trudny. Najlepiej byloby miec oba modele :) .

 

Dlatego właśnie kupiłem sobie drugą parę na lato... Bo Modeka jest raczej na chłodniejsze dni a na lato ProBiker'a sobie zafundowałem :wink: Wg mnie to jest jedyne rozwiązanie... Tak jak z oponami, albo na lato albo na zimę bo uniwersalne się nadają ... do niczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz ale... jak nie wiedzialem tak nie wiem :wink: Musze sie powaznie zastanowic w jakich warunkach bede pokonywal wiekszosc km na moto i dokonac wyboru bo niestety na dwie pary wmiare porzadnych rekawic mnie nie stac.

 

Pozdrawiam, malina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malina.. polataj po motobajzlu w Poznaiu.

Cytat ze stronki Świata Motocykli:

27-28.05.2006 Wielki Poznański Motobazar, Poznań ul. Pułaskiego 30 obiekty AZS. Organizator: Rider 62-300 Września ul. Kaliska 1, tel.: (0-61) 437 64 09, 0-602 863 232, 0-698 240 403, www.motobazar.poznan.pl

 

Na pewno będzie dziarski wybór.

 

Pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...