Skocz do zawartości

Posiadacze HONDA CBR 600 łączmy się! ( CBR600 )


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Ziomek :biggrin: Koła dopompowane i od razu lepiej sie jeździ. Aż wstyd przyznać się ile powietrza brakowało :)

Ja też tak mam, ale rozkminiam to tak, że kreseczki z dystrybutorem i napisem res pojawia się Ci dopiero jak zaczniesz na rezerwie jezdzić. A jak się myle to niech ktos mnie poprawi ;)

 

Dokładnie, pojawiają sie w momęcie rezerwy, cztery kostki i starcza na jakieś maks. 60 km bardzo spokojnej jazdy, po zatankowaniu resetuje sie dopiero po 60 sekundach więc niech sie nikt nie przeraża za zalał po korek ruszył i dalej migaja kostki :icon_eek:

 

Dzięki M4NIEK mysle ze bede używał swojrj CBR do zwykłej jazdy jakoś wybitnie szalec nie bede :crossy: wkońcu to moje pierwsze moto :bigrazz:

 

Ja założyłem właśnie Dunlop Sportmaxx Qualifier, ale to gumy do bradziej ostrej jazdy co oznacza że się za*eb... trzymają ale znikają w oczach :bigrazz:

 

Jak chcesz bardziej "turystyczne" to zakup coś ala RoudAttak lub RoudSmart, mają twardszą mięszankę na środku i nie schodzą tak szybko.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Właśnie zanabyłem CBR 600F4i z 2002 roku.

I mam od razu pytanie: w dowodzie mam wpisane 67kW, czyli na oko 90 KM, więc jakby się 20 KM gdzieś ulotniło... wiecie może o co chodzi?

Moto przyjechało z Włoch (w 2004).

 

Może ktoś z Warszawiaków je zna - srebrna, jeździła na Bydgoskich tablicach (CB).

 

pozdro,

stefanito

Edytowane przez stefanito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Właśnie zanabyłem CBR 600F4i z 2002 roku.

I mam od razu pytanie: w dowodzie mam wpisane 67kW, czyli na oko 90 KM, więc jakby się 20 KM gdzieś ulotniło... wiecie może o co chodzi?

Moto przyjechało z Włoch (w 2004).

 

Może ktoś z Warszawiaków je zna - srebrna, na Bydgoskich tablicach (CB).

 

pozdro,

stefanito

 

Moze albo zle wpisane w dowodzie ale jakieś dławione? sprawdz czy poleci 260 :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, nie wiem czy dławiona, a sprawdzę czy leci 260 jak nabiorę pewności ;-)

wstyd się przyznać, ale to pierwsze moje własne moto ;-) w tym wieku...

 

 

Żaden wstyd byś tylko głowę miał na karku...;) Szerokości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znacie moze jakis sklep internetowy, ktory zajmuje sie sprzedaza tego typu akcesorii... chodzi mi o podnozki racingowe do cbr 600 f4...

Przeszukuje allegro.pl w poszukiwaniu standardowych podnozkow ale ni ma... a jak jest ogloszenie z czesciami to albo sprzedawca milczy albo juz sprzedane...

 

witam masz tu link http://www.sklepmotocyklowy.pl/index.php?s...zki_motocyklowe

cos tam jest zobacz :) :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WITAM-NIE NO PANOWIEod f4 nikogo tu nie ma po długiej przerwie w działaniu forum :notworthy: a wiec moja f4 poszła dzis na serwis regulacje synchro gazników swiece filtr powietrza NO i napinacz rozrzadu (łancuch rozrzadu :icon_razz: nadzieja ze ok) i wymiana gumy tył :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...