Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj ludziska ;) naszywki sa w trakcie robienia, wiec chwila cierpliwosci, jak beda odrazu daje znac pozdrawiam wszystkich

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Riko, a myslales o zaslonkach, poscielce, pizamce i talerzykach? :D

Tak mysle, jak daleko zajdzie Wasza tworcza inwencja? ;)

Pozdrawia Zniszczalna :buttrock:

 

JA JUZ KIEDYS O TYM PISAŁEM I POWTORZE SIE...ZAZDROSZCZA ZŁOSLIWI :biggrin: :P

 

A może wypuścicie kolekcje dmuchanych lalek (takich jak była na zakończeniu sezonu) z serii "niezniszczalna" :buttrock: :buttrock:

MOZE I TAK...CHYBA BY SZLO NAWET ZAROBIC!!HMM...Z LASKA DMUCHANA NIE BYLO BY PROBLEMU ALE JAKBYSMY ROBILI WERSJE DLA PEDAŁÓW CHCIAŁBYS ABY UŻYĆ TWOJEJ PODOBIZNY :biggrin: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE JAKBYSMY ROBILI WERSJE DLA PEDAŁÓW CHCIAŁBYS ABY UŻYĆ TWOJEJ PODOBIZNY ???

Mnie to rybka i tak kilka osób uważa mnie na tym forum za głupiego pedała ;)

Ale tak faktycznie to z tym mógłby być problem, ale myśle że nie na tyle poważny żeby nie dało się go obejść :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu kim ty w ogóle kur## jesteś?

Daj se spokój z tymi komentarzami, bo sie tylko ośmieszasz.

Co za gość...

On już się raz ośmieszył, teraz to tylko się poniża;]

A co do flagi to kozacka;) Szkoda że w Lublinie nie ma takiego środowiska:/ no ale cóż trzeba paru ludzi z pasją, w końcu ktoś to musi stworzyc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleś się z choinki urwał chyba , nie w temacie i w ogóle. tylko współczuć.

 

wiec tak przy zamowieniu koszulek w metodzie :

 

* FLEX (super jakość druku i koszulki ) koszt koszulki przy ilośći zamowienia 100 szt 35 zł (tył logo; przód niezniszczalni poznań), trwalość loga do 4 lat (mozna nawet prać w 90 st)

 

* SITO (Jakość druku bdb tzn nie bedzie to super biel, poprostu wypełnienie bedzie mniejsze, bedzie to ciemna biel, przy zamowieniu 100 szt cena koszulki 20 zł , trwałość loga do 3 lat (można prać też nawet w 90 st)

 

Jutro będe już miał jedna koszulkę prototyp metodą FLEX, kolor czarny, tył logo białe, przód napis : niezniszczalni poznań

 

Rozmawiałem na temat koszulek z białymi rękawkami koszt masakryczny wolę nie pisć, ponieważ takie koszulki były by szyte specjalnie.

Będe też rozmawiał żeby w tej metodzie FLEX na przodzie każdy miał swoja ksywę :)

 

Aha jak coś to w sobotę będe zbierał siano na DUŻE naszywki na plecy po 45 zł jesli uda sie stargować niżej to reszta siana pojdzie na dom Dziecka. Naszywki będą już we Wtorek.

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu kim ty w ogóle kur## jesteś?

Daj se spokój z tymi komentarzami, bo sie tylko ośmieszasz.

Co za gość...

 

Słuchaj odpisałem Norbiemu na jego pytanie odnoście gumowej lali, odpowiedz była z przymrużeniem oka a marco się doczepił.

No ale jak z "Niezniszczalnych" takie twardziele to ja wysiadam. Chociaż kilka osób z waszej ekipy to całkiem spoko ludzie Radas, Luzi, Norberto, Riko i jeszcze kilku. Neh a to że Ty mnie nie znasz to nie oznacza że ja Ciebie nie znam i wydawałeś się symaptyczny no ale cóż każdy może się pomylić w ocenie innych.

 

P.S. Jestem w temacie i to nawet bardzo, ale co was to.

P.S. II NEH Kij Ci w oko, teraz możesz lecieć do Dominika na skarge.

Edytowane przez mattir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj odpisałem Norbiemu na jego pytanie odnoście gumowej lali, odpowiedz była z przymrużeniem oka a marco się doczepił.

No ale jak z "Niezniszczalnych" takie twardziele to ja wysiadam. Chociaż kilka osób z waszej ekipy to całkiem spoko ludzie Radas, Luzi, Norberto, Riko i jeszcze kilku. Neh a to że Ty mnie nie znasz to nie oznacza że ja Ciebie nie znam i wydawałeś się symaptyczny no ale cóż każdy może się pomylić w ocenie innych.

 

P.S. Jestem w temacie i to nawet bardzo, ale co was to.

P.S. II NEH Kij Ci w oko, teraz możesz lecieć do Dominika na skarge.

 

Daj sobie spokuj juz......i nie dyskutuj bo gadka jest bez sensu zupelnie!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościu kim ty w ogóle kur## jesteś?

Daj se spokój z tymi komentarzami, bo sie tylko ośmieszasz.

Co za gość...

Toz to mattir we własnej osobie!!! :icon_mrgreen:

Ten słynny mattir,który jakiś czas temu w tragicznym wypadku samochodowym zginął.Roztrzaskał,zdaje się swoją Calibrę gdzieś na drzewie... Wśród żywych zostawił swoją zaciążoną dziewczynę i firmę!(Swojego czasu głośno było o tym na forum...zapytajcie np Turka! :crossy: ) A teraz zmartwychwstał...AVE!!! :bigrazz:

Edytowane przez twiggy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...