Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byc może ze forum to pewnego rodzaju zlot gdzie mozna pogadać sie pośmiać i zaszczepić troche zlotowego klimatu ale tekst był nie miły w stosunku do osoby która jest nowa i moze chciała cos w nieść od siebie i nie koniecznie musiała skapowac ten tekst.

tak czy siak w niedz. ma byc PODOBNO ładna pogoda, to moze byc ostania okazja do polatania dla tych co jeszcze nie spakowali swoich maszyn.pozdro bo zima idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zesmy se pojechali :icon_twisted:

 

 

 

teraz po lasce sobie ten i bedzie zgoda :biggrin: :biggrin:

 

 

Byc może ze forum to pewnego rodzaju zlot gdzie mozna pogadać sie pośmiać i zaszczepić troche zlotowego klimatu ale tekst był nie miły w stosunku do osoby która jest nowa i moze chciała cos w nieść od siebie i nie koniecznie musiała skapowac ten tekst.

tak czy siak w niedz. ma byc PODOBNO ładna pogoda, to moze byc ostania okazja do polatania dla tych co jeszcze nie spakowali swoich maszyn.pozdro bo zima idzie

 

miły czy nie miły MUSIAŁ BYĆ !!!! :biggrin:

tu sa motocykliści nie zawsze mili :evil: a juz napewno dosc czesto nie wyżyci hihi poza tym po to mamy taki temat i sie wszyscy znamy zeby sie nie krempować!!!! a nowi zazwyczaj sie przedstawiaj!!!!!\\

 

No i tyle

 

P.s. biore 3 koszulki 2xczarna i 1xbiała

ale tu juz wie ten co ma wiedzieć...\

POZDRO NIEZNISZCZALNI :biggrin: :crossy:

 

 

AHA...

 

 

WIEM GDZIE JEST MIŁO! RADEK COS MÓWIŁ JAKIŚ CZAS TEMU, ZE JEGO ŻONA ZNALAZŁA FORUM :biggrin: TAM JEST MIŁO...MASZ MOZE LINKA RADZIO??? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak w niedz. ma byc PODOBNO ładna pogoda, to moze byc ostania okazja do polatania dla tych co jeszcze nie spakowali swoich maszyn.pozdro bo zima idzie

 

no to jak będzie pogoda to zgadnijcie kto się pisze na latanie :rolleyes: :biggrin:

Ps ja biore 3 czarne koszulki i 10 naklejek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Wiadomosc do NIEZNISZCZALNYCH naklejki juz sa gotowe, narazie mam 50 sztuk, poniewaz kumpel ma tez swoja robote a mi to robi przy okazji, koszt sztuki wyszedl 2,5 zł (15 cm na 15 cm) super efekt, NEH je widział i o mało orgazmu nie dostał :icon_exclaim: :icon_exclaim:

 

Kliknij na linka ponizej żeby zobaczeć jak wyglada naklejka :

Wzór naklejki, jak wam sie podoba na aucie ????

 

Prosze o opinie co do wygladu :icon_exclaim:

 

Niespodzianka dla wszystkich NIEZNISZCZALNYCH odemnie beda naszywki na ramiona kurtki w wielkosci 10 cm. ( tu zarazem proźba do Marko podaj mi dokladna ilość ludzi w klubie !!!! ) , mam nadzieje ze ten pomysl sie wszystkim kolega spodoba i nawet Ci ktorzy maja kombinezony troche drozsze przyszyja sobie je z bólem serca :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam wszystkich no i NIEZNISZCZALNYCH :notworthy:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...