Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:icon_twisted: :buttrock: :biggrin: u mnie już kropi :buttrock: :icon_mrgreen: :icon_eek: fuck bitch men ! mam nadzieje, że przestanie ! Norbert-o o której byś był w Kurniku po sprzęt ? ja moge podleciec po ciebie ok. 17:35 !

 

Bedę dzwonił do kogoś z Poznania ok. 17 i pytał się jak pogodynka, żeby być pewnyM !

 

Zapalajcie świeczki, mówicie różaniec i odprawiajcie taniec słońca - MA NIE PADAĆ !!!

Edytowane przez LUZIPOWER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo zjabiscie :icon_twisted:

troszeczke popadalo, ale jak wszyscy sie zebrali to pogoda zrobila sie idealna

panowie policjanci nie mieli nic przeciwko wiec niektorzy troche poszaleli

Mati zrobil stopala prawei 90-cio stopniowego, wiec bylo co ogladac :buttrock:

 

P.S Marco jesli to byl wolny powrot to ja nie wiem jak wyglada szybki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no było ciekawie nie powiem przedewszystkim wkońcu zebrało się kilka osób więcej niż 3 :buttrock:

i wkońcu pojawił się też sprzęt który daje możliwości rozwoju i nowych trików

stopal wyszedł taki konkret że nawet z obiektywu mi wyjachał bo nie przewidziałem aż takiego piona

niestety fotki wyszły mi kiepskie coś tam jest ale nic specjalnego chyba jestem jeszcze w urlopowym nastawieniu :icon_twisted: zaraz wrzucam

cytryna to dobrze że pojechałeś zemna a nie resztą świrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się nie podobało - zły jestem ! obcach na maxa - z taką zębatą i ch*ja mi wychodziło ! tym bardziej, że Ziut pokazał co ta bestia potrafi ! oj będzie się trzeba przyłożyć....

 

poza brakim moich umiejęności reszta gites ! ale już jutro zmieniam zębate na 47, bo nie dam rady tak jeździć ! wyczy wciąż ! przy 100 jest optymal ;/

 

Ziutek śmiej się śmiej - niedługo obaczysz tego bączka ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna ja sie tak nie bawie zawsze omine jak sie coś dzieje ciekawego ale niestety praca mnie zatrzymała Matii z tego co widziałem na zdjeciu to stopal super gratki :P :crossy: :clap:

 

po obejrzeniu reszty fotek jestem zły na maksa że mnie nie było duzo przegapiłem no ale trudno

Edytowane przez Laska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapomniałem jeszcze czy ktos zwrócił może uwagę że wokół parkingu idzie już chyba budowa płotu widziałem jakieś roboty

ogólnie to widac dużo zmian na stadionie i okolicach

wydaje mi się że nie uchronnie zbliża się czas zamknięcia parkingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...