Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wy to jesteście ładnie zdesperowani :P

 

cofnij sie pare lat wstecz jak ty zaczynałeś jeździc moto, to tez nie przeszkadzało tobie pewnie to ze pada i że jest zła pogoda.

My nie jestesmy zdesperowani tylko niewyrzyci :crossy: :wink: :crossy: :biggrin: :biggrin:

 

w przyszłym tyg. juz sobie zarezerwowałem miejsce na torze choćby śnieg spadł to i tak sie pojawie :cool:

Edytowane przez Laska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przyszłym tyg. juz sobie zarezerwowałem miejsce na torze choćby śnieg spadł to i tak sie pojawie :biggrin:

Jak bedzie snieg to wpadam transalpem, zobaczymy kto jaki czas wykręci... :biggrin:

LASKA, NORBI :crossy: za zacięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEELLLOOO

 

 

W WEEKEND BYLEM W MIELNIE ALE CHYBA NIC NIE STRACIŁEM.... WIDZE ZE WCIAZ PADAŁO:(

 

 

TRZEBA BYLO JECHAC NAD MORZE...TROSZKE POKROPIŁO ALE NA SKUTERKU Z WYPOZYCZALNI SMIGAŁEM :lalag: :cool:

 

MUSZE PRZYZNAC ZE BYLO STOSUNKOWO MIŁO :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

MOZE JAK DZIS COS PRZESNIE TO WELCOME BUŁGARSKA? :P

PODPISANO:

OPTYMISTA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze ze za tydz. toru nie ma bo ide do pracy przesuneli mi urlop o tydzień, i mam od 21 sierpnia, i w poniedziałek ide na 18 do roboty.

 

Kiedy w końcu przestanie padac deszcz :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :lalag: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wróciłem po wojarzch :icon_mrgreen:

zasmakowałem słonej wody a ostatnio pozwiedzałem troszkę stolicę

nic ciekawego nie polecam od chusteczki korków wszędzie

no ale na sprzętach to tam śmigaja cały czas bo autem to nie do przeżycia mordęga na max'a

no i pogoda tez cały czas ładna była a tu im bliżej do Poznania tym więcej deszczu

 

no ale już jestem jutro dochodzę do siebie i czekam na info i melduję się na najbliższym spotkaniu

PS

luzer co z chcesz z tym kaskiem napisz mi na gg

 

pozdro nie ma jak w domciu :icon_mrgreen:

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj marco

 

jutro nawet jak bedzie pogoda to nie dam rady pośmigać ale w czwartek wrazie czego melduję sie na 100%

 

tylko oczywiście nie moze padać i niech ktoś żuci jakąś propozycje :icon_twisted: :buttrock: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no choinka słonko świeci u mnie na wsi :icon_twisted: od rana mam rogala na ryju - oby się utrzymało ! ja piszę się na 99 % o 18 na parkingu ! wy na ogół ok. 19 się spikacie - ale ja muszę wcześniej wrócić, więc...

 

na 99% 18:00 (w razie w - sms na 600877843)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...