Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja...., no mogłam sie domyśleć, że tak bedzie :)

 

Ja pisałam poważnie.

 

nie bierz tego do siebie. to tylko glupie zarty :buttrock: kazdy wie ze pisalas powaznie i jesli ktos bedzie mogl ci pomoc to napewno sie odezwie.

ale napisz jak to jest z tymi kolezankami - fajne są? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to juz nie jest forum na ktorym mielismy sie umawiac na latanie?

 

ziut chyba nie miales nigdy do czynienia z artystką i nie wiesz czym to grozi co?????

 

TO JEST FORUM MOTOCYKLOWE a nie biuro obrotu nieruchomosci ani biuro matrymonialne

pozdr

 

ps. wracam juz jechalem moto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże człowiek nie zalogoje sie przez 1 wieczór, a tu kolezanki i kolezanki kolezanek

 

Radek popieram to jest forum motocyklowe, ale co tu pisać i gdzie sie umawiac na latanie jak <leje>

Jednak kto chetny jutro na tor oczywiscie jezeli niebedzie padac :) :buttrock:

 

Fat mam juz opone ale dzieki za ogłoszenie i pamięc :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jurto jak nie bedzie padac wlece na tor ze stoperem

 

NEH jak nie masz spotrowych aspiracji i nie zalezy ci na wielkiej mocy to twoj nowy sprzet zadowoli cie na 100% to jest jedna z tych wiecznych konstrukcji bez wad -- gratulacje

Edytowane przez radek320
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no trochę ma mało kucyków TRANSALP, bo chyba ok. 50 prawda ? ale jak poćwiczysz to da rade ! mój kumpel na koło idzie jak chce ! a i wszędzie boczkiem wchodzi ! jedynie po trasie kiepsko, bo żeby nie żyłować maszyny to tak 120 !

 

Jak to powiedzial kiedys na parkingu Radek-dosiadając SHL "wszystko co ma dwa koła może jechać na jednym"

Pozyjemy, zobaczymy co z tego bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crossy: :biggrin: :biggrin: oprucz mnie na torze były jeszcze dwie osoby na moto nie posmigałem sobie dziś za dużo za tydzień damy rade. Mam nadzieje że wiecej niepełnosprytnych bedzie w przyszłym tyg na torze a nie tylko ja i Norbi

Edytowane przez Laska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to jesteście ładnie zdesperowani :biggrin: ja koło 15 już miałem nadzieje ze będzie ok. Ale zaczęło lać znowu i odpuściłem sobie dzisiaj. Podziwiam was za wytrwałość :biggrin:

Jak tylko będzie ładna pogoda to trzeba koniecznie zobaczyć czy na bułgarskiej nic sie nie stało z powodu opadów :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...