Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pojechalem dolac oleju i zatankowac (Dymek i Siwy wiedzieli o tym) jak wrocilem to parking prawie pusty. Pablo nic nie odpisal wiec odpuscilem sobie poszukiwania i postanowilem potrenowac bez publiki :)

mam przynajmniej nauczke by zawsze sprawdzic poziom oleju przed wyjazdem.

pozdro

 

kiedy nastepna zbiorka na bulgarskiej???

 

 

a JA Myslalem ze do domu pojechales - pojezdzilem jeszcze troche - potem wszyscy sie rozjechali tylko jakis koles na GSXR wyrywal e dupcie ze srebrnej pumy wiec pojezdzilem jeszcze troche sam i wkoncu pojechalem do domu a smsa odczytalem na drugi dzien rano :icon_rolleyes: a szkoda bo bym jeszcze pojezdzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis widzialem Tomaja i Laske jak jechali w strone Kórnika kolo 18 a ja dopiero z pracy wracalem. Wy to macie dobrze !!!!!!!!!

 

No dokładnie to bylismy my bo jechalismy do kórnika po Norbiego i później latanka po okolicach dopiero teraz wrocilismy wczoraj tez do późnego wieczora była jazda.

 

trzeba puki jest pogoda, zebrac sie w wiecej wiary i tak jak dziś Tomaj z Norbim palili laczka na światłach większa ekipą efekt był rewelacyjny. Tylko szkoda ze kogos z kamerą nie było bo dziś niepełnosprytni rządzili w poznaniu. Kto nie był niech żałuje ;) :lapad: :lapad: :clap:

 

 

a ja i tak juz nie moge sie doczekać poniedziałku bo znów sobie po torze polatam oby pogoda dopisała ;) ;) ;)

 

Ibiza jak jeszcze masz wieczorem siły to odezwij sie po skończonej pracy, my zawsze do 22-23 latamy gdzie sie da ja w 2 dni wczorej i dziś 35 l paliwa wyjeździłem chyba zrobie napad na orlen albo se skuter kupie co 2 l pali, bo mnie sprzet puści z torbami :icon_rolleyes: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzi ja jeszcze w zeszłym roku jeździłem do Srody Wlkp. do panny ale to juz stare dzieje, daleko do Poznania nie masz wiec kiedy sprzęt bedzie gotów i pokarzesz sie na Bułgarskiej???????????? :icon_rolleyes: :) ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HELLOO

 

JEDEN DZIEN NIE ZAJRZAŁEM A TU TYLE NOWYCH WPISÓW :evil: OCZYWISCIE TO POZYTYWNE ODCZUCIE SZCZEGOLNIE JAK LASKA WYPISUJE ZE JA NIBY Z JAKAS KOBIETA LATAŁEM.... :wink: PRZECIEZ WIESZ ZE KTO JAK KTO ALE JA JESTEM...GRZECZNY...NIEŚMIAŁY...SPOKOJNY... :evil: I GDZIE BY MI PO GŁOWIE TAKIE SWIŃSTWA CHODZIŁY JAK "KONSUMCJA KOLEŻANKI" :evil: :lalag: :biggrin:

 

A TAK NA POWAŻNIE TO BEDE O 19.00 NA STÓWKE :(

 

MARCO KIEDY WRACASZ(OMIJA CIE MOZLIWOSC ROBIENIA SWIETNYCH FOTEK):)??? RADEK TY TEZ WCIAZ NA PLAZY???

 

 

POZDRO DLA WSZYSTKICH :crossy:

 

P.S. DZIEKI LASKA ZE MNIE WCZORAJ POKIEROWAŁEŚ BO ZAMIAST NA KATOWICKA TO DO SWIECKA BYM POLECIAŁ:) ZAKRET LEKKI CZASEM ZE MNIE :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PRZECIEZ WIESZ ZE KTO JAK KTO ALE JA JESTEM...GRZECZNY...NIEŚMIAŁY...SPOKOJNY... :evil: I GDZIE BY MI PO GŁOWIE TAKIE SWIŃSTWA CHODZIŁY JAK "KONSUMCJA KOLEŻANKI" :lalag: :biggrin: :crossy:

 

Przeciez wiesz ze zartuje, jaja muszą byc :( :evil: :evil: bardziej spokojnego, niesmiałego i grzecznego to ja nie znam.

 

Radek z tego co wiem juz wrócił z nad morza, wiec pakuj opalona dupe w auto i przyjeżdzaj na bułgarska :wink: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...