Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich po malej przerwie. Wrocilem z urlopu. Moze sie spotkamy dzis na bulgarskiej i troche polatamy?? pasuje komus kolo 12?? jak nie to kolo ktorej wam pasuje i kto ma ochote przyjechac??

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen: CHCIAŁEM OGŁOSIĆ WSZEM I WOBEC ZE NTV BEDZIE NA SPRZEDAZ.... BŁAŻEJ DAL MI SIE PRZEJECHAĆ SWOJĄ CBR RR I ZWARIOWAŁEM:) JA CHCE TAKIEGO POTWORA!!! :wink: :icon_biggrin:

 

NIEWIEM CZY BYLO TO SPOTKANIE NA BUŁGARSKIEJ... MY OKOLO 16 TO ZE SKOJA WRACALISMY... WIEC MOZE DZIS OKOLO 19???

 

 

VIVA...COS TAM TEZ MOZESZ WPASC...TYLKO WEŹ PIŁKĘ TO SOBIE POKOPIEMY :biggrin: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam pytanie do Norberto. Czy w piatek nie śmigałeś przypadkiem z Laska w okolicach Starołęki/Minikowa?? :wink: Pzdr

Romet Pony 50 M2 '81 -> Romet Ogar 200 Cafe Racer '85 -> Honda NTV 650 '96 -> Yamaha TRX 850 '98 -> Honda FMX 650 '08 -> Yamaha TDM 900 '03



www.bikepics.com/members/magnum200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam pytanie do Norberto. Czy w piatek nie śmigałeś przypadkiem z Laska w okolicach Starołęki/Minikowa?? :biggrin: Pzdr

 

ZGADZA SIE KOLEGO lecz co zlego to nie MY:)LASKA MA TAK WYCISZONY TLUMIK ZE TRUDNO GO NIE USLYSZEC:)))MOI SASIEDZI JUZ TEZ KOJARZĄ DOBRZE JEGO POMRUK....:icon_mrgreen:))

 

P.S. SIERŻANT ZE SKORZECINA KTOREGO POZDRAWIAM TEZ JUZ ZNA LASKE:))) JAK MOGLES PRZESZKODZIC W JEDZENIU PANU POLICJANTOWI:)))?? :wink: :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzecik jak nowka :icon_razz: apropo wczorajszej wizyty na prakingu to szkoda ze taka mala frekfencja ale bylo calkiem niezle. Jeli to prawda ze maja nam zamknac parking to trzeba szukac innej miejscowki. Wiec jesli zna ktos jakies inne miejsce sprzyjajace naszym rozrywkom to prosze o namiary. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...