Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla niezniszczalnych i dla jednej zniszczalnej

 

...kurde, poczulam sie "letko" wyrozniona... :biggrin:

 

 

DZIEKI IBIZA :buttrock:

ROWNIEŻ POZDRAWIAM...NADAL NIEWIEM KTO TO MATTIR???

 

zaproscie chlopaka do Longa to sie poznamy... :biggrin:

 

madzik tak wcześnie dzisiaj wstał :icon_eek: w szoku :biggrin:

 

Luzi, ona chyba o tej godzinie dopiero sie kladla...

Madzik, pzryznaj sie, bo tak od 4 do 8 to tylko 4 h snu... robokopie :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(mattir @ 08 Grudzień 2006 - 17:31)

 

P.S. II NEH Kij Ci w oko, teraz możesz lecieć do Dominika na skarge.

 

 

 

 

 

Cytat(Monia:) @ 10 Grudzień 2006 - 13:24)

 

zaproscie chlopaka do Longa to sie poznamy...

 

 

 

Chętnie...

 

 

 

oj, Neh.... powialo groza, chlopak wymieknie... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wkońcu wczoraj na gali byłem... ;)

 

nie wiem jak Wy, ale zostalam wyrozniona przez mattira, ktory mi doniosl :banghead: ze moze nas czytac, ale nie moze pisac.... do konca roku...

 

wychodzi na to, ze jego nieobecnosc nie jest wynikiem strachu przed Niezniszczalnymi... :) tylko to sila wyzsza :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko

czy akcja oddawania krwi, a potem slodyczy dzieciaka z domu dziecka jest nadal aktualna ? czyli w tą sobote ? bo komp mi siadl i dawno mnie nie bylo wiec nic nie wiem.

 

P.S fajna wakacyjna fota Kris :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko

czy akcja oddawania krwi, a potem slodyczy dzieciaka z domu dziecka jest nadal aktualna ? czyli w tą sobote ? bo komp mi siadl i dawno mnie nie bylo wiec nic nie wiem.

 

P.S fajna wakacyjna fota Kris :icon_razz:

 

Taaaak wszystko jest aktualne......... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos tego nie kumam. Jak sie wypowiedzialem to zaraz mi pojechałyscie??? Nie powiedzialem ze kogos nie chcemy do ekipy tylko ze kazdy zaraz sie do nas przylepia a nawet nas nie zna !!!!! i tylko o to mi chodzilo. A nasze grono nie jest zamkniete hermetycznie i nie o to nam chodzi. Ale mysle ze jak ktos chce byc z nami to powinien znac nas a my go. NIEZNISZCZALNI to nie tylko pusta nazwa ale to nasza ekipa w sklad ktorej wchodza ludzie ktory sie znaja i wspolnie reazlizuja swoja pasje do moto. Tak czy inaczej pozdrawiam wszystkich.

P.S mam nadzieje ze teraz juz wiecie o co mi chodzilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos to kiedys powiedzial, aby dolaczyc sie do niezniszczalnych trzeba na bulgarska z kilkoma flaszkami wpasc :notworthy:

Ibiza masz racje, na waszym miejscu zrobilbym okres przejsiowy dla nowych czlonków, bo przeciez kazdy nalezacy do pewnej grupy reprezentuje cala grupe, wiec jesli trafi sie jakis osobnik ktory chop siup przylaczy sie do was ( nie znany przez nikogo ) i zrobi jakis gnoj afiszujac sie przy tym ze nalezy do grupy, to bedzie swiadczyc o was wszystkich :buttrock:

 

takie jest moje skromne zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...