Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OJ OJ OJ...LASECZKA DZIS BEDE W OKOLICY POZNANIA SMIGAŁ;) MOZE MNIE DOGONISZ:)) A TAK POWAZNIE TO BYLO CIEPŁO ALE DZIEKI BOGU JEST SI. LUZI PRAWIE ZNOKALTOWAL KIEROWCE PUSZKI :) NARWANY CHOPAK ALE MOZE TO I DOBRZE. :crossy:

 

DO NEHA: PROJEKT STRINGOW BEDZIE ZA TYDZIEN:) :biggrin:

 

RADEK PROPONUJE TERROR KARTINGU MOZE JUTRO??? ALBO W PONIEDZIALEK??

 

POZDR NIEZNISZCZALNI!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na karting proponuje poniedzialek jest taniej i zdecydowanie mniej osob na torze - mozna wyscig pucharowy machnac :icon_eek:

slyszalem Kuba o wczorajszym incydencie - szkoda ze na koniec sezonu :banghead: ale najwazniejsze ze tobie sie nic nie stalo

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to chłopak miał wiecej szczescia niz rozumu dobrze ze tak sie skonczyło i znów Niezniszczalni okazali sie niezniszczalni

 

 

 

to raczej kierowca puszki maial wiecej szczesia niz rozumu bo to on zawinil :icon_eek: :banghead:

cklopak myslał ze ma szmatke to mu wszystko wolno i wszystko zaltwi ale NIEZNISZCZALNI sie nie dali :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak Norbi mowi ze latali dzisiaj na moto a ja za nimi autkiem a teraz to ja jade sie wyszalec na kartingach a wiec zapraszam wszystkick NIEZNISZCZALNYCH bo naprawde fajna jazda! :wink:

Dozobaczenia na miejscu!

 

Pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kto dzisiaj lata ??? w sumie to chyba ostatni taki zryw, cieplo sie robi mozna polatac jeszcze wszyscy chetni miele widziani :icon_biggrin: jak cos pisac mi eski czy Norbiemu , latanko sie szykuje pozdrawiam wszystkich

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzer przyjedź tak około 20 to pogadamy. SECURITY NIEZNISZCZALNEMU pomoże w nocniku. HEHE... :icon_biggrin: :bigrazz: :icon_razz:

 

A co ty możesz pomóc ? Jak już to chce gnoju im narobić, bo siano mi wisi ! ale coś czuje, że za cienki bolek jestem na tych ku*asów :icon_evil:

 

naprawde fajna jazda! :biggrin:

 

no i była jazda :crossy: kuba - w tobie mam groźnego rywala :clap: czekamy na fotorelacje riko :eek:

 

Kto dzisiaj lata ???

 

dawać znać ! ja ok. 12:30 - 13:00 u norbiego...

 

p.s. wczoraj na B odwiedziła nas postać z naszej naklejki :cool: niejaki Ziutas się pojawił :buttrock: :clap: daje chłopak rade :notworthy: było fajnie jak na kombajnie... marco zapodaj również relacje i jakieś fotki !!! :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DOBRZE NA MAKSA!!!

WLASNIE WROCILEM Z RIKO :) LUZI DOSC WCZESNIE POJECHAL Z WIADOMEGO POWODU... KILER DAL D...I NIE DOJECHAŁ :bigrazz: ZA TO ŁUKASZ PYTHON I ROBERT GSX R(Z BEDNAR:) SIE PRZYLACZYLI...

TERROR KORNIKA FAJNE OSTRE ZAKRETU SZKODA ZE MI OPONA WODY NIE ODPROWADZA ALE CO TAM :icon_question:

POZDRO NIEZNISZCZALNI I NIEWYJEŻDZENI :icon_twisted: :crossy: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak Jak Norberto pisał, dzisiaj było godnie w pień, troche polatalismy znowu, dzisiaj bardzo bezpiecznie, tylko w lesie było troche sytuacji dzieki ktorym robiło się super ciepło :icon_twisted:

 

Dorwałem przypadkowo foty nowych sprzetów na sezon 2007 Rika, Norberta i Luzipower, a oto one co sadzicie o ich nowych sprzetach :

 

* Nowy sprzet Luzipower :crossy:

* Nowy sprzed Norberto :smile:

* Nowy sprzęt Riko :bigrazz:

 

Zaszaleli chłopaki na nowy sezon , dopiero będą szaleć na ulicach, maszynki pewnie palą szklankę benzyny na 100km :)

 

Pozdrowienia dla wszystkich NIEZNISZCZALNYCH (nienajezdzonych) :icon_question:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie i Panie ja juz sezon na ten rok zakończyłe, sprzęt już odstawiony, troche sie w nim porobi zmian i na sezon bedzie si ...

 

Teraz to mi rower na zime zostal jedyne co posiadam co ma 2 koła ;)

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...