Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

poza tym Giksera juz nie ma sprzedany do warszawy :biggrin: :icon_evil: :banghead:

bezie se smigać z Riko GS :P

 

pozdro

 

laska sprzedaleś go do polskiego związku niewidomych?? :bigrazz: ile musialeś doplacić ?? :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

laska sprzedaleś go do polskiego związku niewidomych??

 

dałem rade ogólnie jestem zadowolony bo skaciłem sprzeta troche i nie opłacało sie go trzymać bo za duzo w nim rzeczy było do robienia

 

mam dar przekonywania :bigrazz: jak ktoś jechał 350 km bo byli z za warszawy i wpłacił juz kase to nie opłacało mu sie targować, próbowali ale ich olałem. 300 zł spuściłem

 

Najlepsze jest to jak sie przejechałem ostatni raz to sie jeszcze wypierdoliłem na prawy bok ale nic oprócz zgiędej dzwigni hamulca przedniego sie nie stało siara jak cholera kupujacy pomagali mi sie pozbierać :P :biggrin: :biggrin:

 

najwazniejsze ze padaczka sprzedana :biggrin: :icon_evil: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon ja caly czas dochodze do siebie, baniak mnie tak boli ze szok, obudzilem sie z mega wielkim bólem głowy, patrze w lustro a tu mega guz na głowie, ale to jeszcze nic myslalem ze coś tam pamiętam a z opowiadań okazało się że nic nie pamietam, no imprezka była przednia na maxa

 

Ja na poprawiny się pisze jako kierowca bo mój organizm chyba tych poprawin nie wytrzyma

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem padła rekordowa ilość poległych w kiblach i na sofach :bigrazz: ja wyjątkowo z twarzą wyszedłem :biggrin: bajo

wczoraj pare osob poleglo :banghead: nie pijcie jak nie zancie umiaru :icon_evil:

ja z luzim jako ostani wychodzilismy z longa :P

tym razem long nie zostal zdemolowany tylko na maxa pospawany przez niektoryh :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj pare osob poleglo :banghead: nie pijcie jak nie zancie umiaru :icon_evil:

ja z luzim jako ostani wychodzilismy z longa :P

tym razem long nie zostal zdemolowany tylko na maxa pospawany przez niektoryh :biggrin: :biggrin:

 

dokładnie tak jak mówisz, dlatego jak wiedziałem że się robi nie ciekawie polazłem do domu :biggrin:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak mówisz, dlatego jak wiedziałem że się robi nie ciekawie polazłem do domu :biggrin:

Chłopaki przeciez to było tylko parę kropel alkoholu, a tu taka amnezja (nie mylic z amnestją :P )

co w tym Poznaniu wisi w powietrzu? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dopiero teraz doszedlem do siebie a jak pomysle ze jutro znow do roboty .... NEh jak glowka :P

 

Obudziłem się o 11 i czułem się zajebiscie.

Sam się dziwie ale nie miałem żadnego kaca czy nawet najmniejszego bólu głowy.

Po prostu jestem NIEZNISZCZALNY !

JESZCZE RAZ DZIEKI WSZYSTKIM ZA BALETY, BYŁO GODNIE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jutrzejszej jazdy do baru SZKIELET w Luboniu, w celu ustalenia nazwy, ja posiadam jeszcze 4 miejsca wolne w samochodzie, wiec jak ktoś coś nie ma transportu to wiecie gdzie pukac :bigrazz:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA PIERDZIELE O CO TU CHODZI !!! DWA DNI MNIE NIE MA A TU TYLE POSTÓW...

A WIEC PO PIERWSZE TO NIE JESTESMY MAŁOLATY :( TYLKO TROSZKE NIE WYZYCI :bigrazz:

 

PO DRUGIE TO RADEK NIE POTRZEBNIE SIE PRZEJMUJE JAKIMIS SRUBKAMI... BO W PIATEK TUZ PRZED IMPREZA MAŁEGO SLIZAGA ZALICZYŁEM I POSZŁA RACZKA SPRZEGLA , DZWIGNI BIEGÓW I TROSZKE SIE POODZIERAŁO....:(

 

PO TRZECIE TO LONG JEST FAKTYCZNIE ZASPAWANY :( :crossy:

RICO TAK WYWIJAŁEŚ ZE RAZEM Z KOLEZANKA POLECIAŁES NA STÓŁ A RACZEJ POD STÓŁ:()))POZNIEJ PRZYKŁADAŁEM CI LOD ALE GUZ I TAK JEST:)))PABLO TEZ TROSZKU POPIŁ:()) LASKA TYLKO TY MOGŁES SIE WYWALIC PRZY POKAZYWANIU SPRZETA NOWEMU NABYWCY :crossy: :( AGENT NA MAXA :(

LUZI : GOSC DO MNIE DZWONIŁ JESZCZE DWA RAZY!!! ALE GO OLAŁEM :(

 

 

Co do jutrzejszej jazdy do baru SZKIELET w Luboniu, w celu ustalenia nazwy, ja posiadam jeszcze 4 miejsca wolne w samochodzie, wiec jak ktoś coś nie ma transportu to wiecie gdzie pukac :)

 

AHA I O CO Z TYM CHODZI????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...