Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bandzior chodzi super wogle to jest bombowa maszyna dzis juz zamkniety został licznik na autostradzie czyli 240 pukło, gratulacje jeszcze raz Riko zakupu

Teraz trzeba go dobrze opić :icon_mrgreen: :)

 

Jutro ktoś sie pisze na wyjazd do Piły zbiórka koło 12-13 na bułgarskiej.

 

Ja jeszcze nie wiem czy pojade to zalezy od tego kto by w ogóle jechał :crossy:

 

Zaraz Laska i jego Laska jada pić :lalag::):crossy: :P

Edytowane przez Laska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam , ale wczoraj byla impra do bialego rana, a ja juz od rana smigam na motorku bylem na cmentazu i lekko ludzie sie dziwnie patrzyli jak jechalem na bike i z plecaka mi grabki wystawały :) :icon_mrgreen:

 

ale juz wsiadam spowrotem na bike i ruszam w trase gdzies pogoda piekna chyba jakas ryubke zalicze nad morzem, jak cos dzwonic do mnie do upadlego, albo do Torunia sie przejedziemy odwiedzic koprnika :P

 

pozdrowionka dla Wszystkich NIEZNISZCZALNYCH

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos jeszcze watpi ze ten koles jest rozjebany hehehhehe

 

 

tej nie jestem rozjebany

 

zobaczymy moze dzis wylądujemy w kołobrzegu na rybce :crossy: ja juz jade na Bułgarską

 

Impra przednia była, czapke mi zerwało babe troche podszkolilem, ona mnie z reszta tez :icon_mrgreen: ale jest wszystko oki :) Jednemu z kolegów tez czapke zarwało i bardzo nieładnie sie zachował i głupio zrobił wiesz o co chodzi Norbi, nikt tego nie pochwala :P :crossy: :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie niestety musialem wracać do poznania napiszcie jak tam udala sie wycieczka .Norbi napisz coś o tym wyprzedzaniu z prawej bo jak cię zobaczylem to mialeś minę jak by przed chwilą cale życie przelecialo ci przed oczami :icon_mrgreen: :) (tak to w każdym razie wyglądalo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wypad do skorzecina był bardzo udany co prawda nikogo tam nie było, była tylko jedna knajpa otwarta nie to co w sezonie. Riko se do Torunia do rodzinki poleciał gdybyś wpadł na ten pomysł wcześniej to bym z toba polecial :P :crossy:

 

luzi miał problemy ze sprzetem ale doktor Laska zajął sie jego sprzetem i jest gites wszystko, Tomaja tez spotkalismy na bułgarsiej :lalag: :icon_mrgreen:

 

Na koncu kawa u Lisków i dom. W sumie zrobiłem cos koło 250km dziś a ktoś ostatnio pisał ze juz nikt nie lata a tu całe stada moto lataja po Poznaniu Artura i Błarzeja tez spotkałem na r. obornickim sezon w pełni panowie :crossy: :) :D :D :P :)

Edytowane przez Laska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

ale sobie troche polatalismy dzisiaj, troche mnie wkolo to zbite lusterko ale to mnie nie zniechecilo do dalszej jazdy w trase, skorzecin byl super dzieki LUZI za cenne rady, troche w trasie do torunia pocwiczylem to i wogole, teraz lepiej troche tego sprzeta czuje. :icon_mrgreen:

Dzisiaj zrobilem 650km, mały rzeźnik mam na szybce z przodu oraz na kasku.

Odwiedzilem Torun, Bydgoszcz Pile i takie tam po drodze :P :)

 

a podobniez po sezonie, moim zdaniem wrecz odwrotnie pozdrawiam wszystkich NIEZNISZCZANYCH

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panowie niestety musialem wracać do poznania napiszcie jak tam udala sie wycieczka .Norbi napisz coś o tym wyprzedzaniu z prawej bo jak cię zobaczylem to mialeś minę jak by przed chwilą cale życie przelecialo ci przed oczami :icon_mrgreen: :) (tak to w każdym razie wyglądalo)

 

 

To wyszło z małego nieporozumienia między mną a Norbid. Gdy ruszaliśmy ze świateł Norbi był przede mną po lewej stronie(normalne ustawienie zygzakowe). Startujemy na wiksie i nagle chłopaki zwalniają żeby poczekać za resztą, która się gdzieś odłączyła. Norbi się zatrzymał a ja jadąc za nim prosto, wyjechałem z jego prawej… Wyglądało ze chce wyprzedzać… No i tyle…

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no fajnie było ! Pablo jest dobrym "przodownikiem" nawet czasami zerknał w lustro, czy poginamy za nim

 

kiler jak zwykle wymiękł i po 40 km stwierdzi - "nie dla mnie takie ostre wojaże, wolę w domku teleekspres obakać" :icon_mrgreen:

 

lisek też musiał lecieć do żony... ciekawe co go tak tam pędziło ? :D

 

Norbi na swoim nowym sprzęcie sieje gangsterke na maxa :D no i znowu jeden z niezniszczalnych (czyt. Norbi - a kto inny ma tyle szczęścia co ?) będzie w gazecie - w jakiejś pikawce, czy migawce... :lalag:

 

Riko dojechał cały i zdrowy ! poza zbitym lewym lustrem bandyta jest na szczęście cały - chyba nik nie wątpił prawda :crossy: (chłopok - co to za rady... sam te błędy często popełniam ! trza się nauczyć ich nie robić ! na bank wyczujesz sprzęta - samemu na bank lepiej ci sie jechało... swoje tępo, tylko ty i bandyta... musi tańczyć jak mu zagrasz ! - jake to romantyczne) :P

 

 

Z tym doktorem to nie przesadzaj ! sprzęgło sam zrobiłem - ty tylko żeś dokręcił śrube na szmate (bo gwint od gajgi od biegów się wyrąbał) sam też bym se poradził :) aby ino narzędziów brakowało - z pomocą zjawił się Radek320 - znacie go - nawet spoko te koleś ! mimo, że tak niewdzięczną ma prace :P

Laska mechanik motocyklowy niezniszczalnych - a to dobre (hihihi)

 

no na kawe się nie załapałem - musiałem wracać do domu puki jeszcze nie było temp na minusie :crossy:

 

Laska pamiętasz - podjechałem się pożegnać pod stacje i powiedziałem "zatankuje po trasie..." jasne - miałem przekręcony kranik na reserv, a co za tym idzie przed rądem starołęka ku memu wielkiemu zdziwieniu zabrakło beny - pomyślałem "aj ty glupi palancie ! trza było tanknąć na B" !!! na szczęście orlen był niedaleko, mimo to zmachałem się jak cholera, spociłem, zmarzłem, przewiało mnie, kurde znowu będę chory ? fuck :)

 

p.s. LPR - super partia !

Edytowane przez LUZIPOWER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednemu z kolegów tez czapke zarwało i bardzo nieładnie sie zachował i głupio zrobił wiesz o co chodzi Norbi, nikt tego nie pochwala :) :eek: :wink:

 

Dzieki za wszystko i jeszcze raz przepraszam :bigrazz: źle zrobiłem :icon_razz:

 

 

 

ps. wiadac moj sprzet trafil w rece w ktorych zrobi kariere w show biznesie hehhehe

 

tylko zeby teraz cena nie wzrosła...;):D:D

 

A tak w ogole to wczoraj wypadzik był sympatyczny szkoda tylkoze obejme od tlumika zbugiłem:D

 

 

P.S. Radek czy mogłbys zmienic AVARTA i nie lansowac sie przy moim moto :icon_razz: :buttrock: :) :cool: hahahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...