Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mi pape przewiało :flesje: teraz czuje ze żyje :cool:

 

Troche polataliśmy : u Ziuta jest gites :) :buttrock: , kebab zajebiszczak (taki dobry) a korki na mieście zajebiście duże :biggrin: (kurde że ten maratomn musiał być jak my jeżdziliśmy heheh :P ) ale ogólnie git nawet pogoda dopisała :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie było tak jak Lisek pisał było zajebiście w ryj, pogoda na m nie straszna ...

 

Acha dostalismy zaproszenie od chłopaków z Obornik zeby do nich przyjechac za tydzien w niedziele z rana i pojechac z nimi do Pily, oczywiscie jak bedzie pogoda kto sie na to pisze jak by co ??? prosze sie meldowac

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marco czy ta strona o niezniszczalnych nadal dziala ?

 

bo mi wyswietla sie strona tytułowa, a gdy chce przejsc do innych dzialow to wyskakuje mi jakas informacje o programiku do sciagniecia :/

 

P.S sadze ze do niezniszczalnych jestem zaiczony, ze wzgladu na moj poczatkowosezonowy wyczyn kraweznikowo-motocyklowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

P.S sadze ze do niezniszczalnych jestem zaiczony, ze wzgladu na moj poczatkowosezonowy wyczyn kraweznikowo-motocyklowy ?

 

Do NIEZNISZCZALNYCH liczy sie frekwencja na Bulgarskiej, zaangazowanie w sprawy klubu ewentualnie 1L Absulata(aluzja do Rico:)))) :banghead: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz aluzja do mnie :cool: :flesje: ale luzik Norberto zbliza sie zima wiec wiesz wiecej bedzie takich imprezek w grudniu mam urodzinki wiec wiesz imprezka murowana taka konkretna :P pozdro dla wszystkich znajomych, :banghead:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz aluzja do mnie :) :biggrin: ale luzik Norberto zbliza sie zima wiec wiesz wiecej bedzie takich imprezek w grudniu mam urodzinki wiec wiesz imprezka murowana taka konkretna :buttrock: pozdro dla wszystkich znajomych, :banghead:

[/quotPrzepraszam źle sie wyraziłem jeszcze spie... powinienem napisac "lub tak jak Riko 1L Absoluta " w koncu w Longu postawiłeś :P

 

A wracajac do wczorajszego latania to ciezko troszke Astra przecisnąć sie na swiatłach do przodu :flesje: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac do wczorajszego latania to ciezko troszke Astra przecisnąć sie na swiatłach do przodu

Zmieniaj motocykl w profilu na OPLA :banghead: :flesje::D

Ja niestety tez nie mogłem dojechac ale juz pisze sie na nastepne spotkanie!! (Ale do Piły nie lece :cool: ) pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak teraz jestes zwyklym kierowca puszki nie ładnie

 

zauważyłem że w NIEZNISZCZALNYCH w ogole panuje moda na ASTRY :clap: :D :P

 

na sezon bedzie moto...bez obaw :biggrin: :crossy: :lalag:

 

 

P.S. MYSLALEM ZE BEDZIE PIERWSZY WEEKEND BEZ PICIA OD MIESIACA...A JEDNAK NIE...NEH MA DZIS URODZINY :buttrock: :flesje:

WSZYSTKIEGO NAJ..OBY YAMASZKA DOBRZE LATAŁA;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...