Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oj tak wyjazd sie udał ... laczki przypalone... a moja kochana NTVka idzie jutro do nowego domku... :biggrin:

:notworthy: mała dolinka....:notworthy:

 

:buttrock: :bigrazz: ale bedzie nowy na otwarcie sezonu...

spoko loko luz i spontan :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprostu zjada ich zazdrośc i tyle

Jasne zazdroszcze gixera :notworthy: :notworthy: a raczej podoba mi się jego torba na bak i dlatego dzisiaj zamówiłem dla siebie też taką :biggrin: :notworthy:

 

 

 

ps. kiler ty nie musisz pisac...:notworthy:

 

napisze sobie a co mi tam :bigrazz: :notworthy: :biggrin: to co gdzie i o której :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem gg mój numer i dostępność pojawia się w moim profilu :biggrin: :biggrin: Teraz jeszcze muszę "nauczyć się obsługi tego BARDZO SKOMPLIKOWANEGO :buttrock: :bigrazz: " programu

 

Nie ma sprawy będe

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem gg mój numer i dostępność pojawia się w moim profilu :biggrin: :biggrin: Teraz jeszcze muszę "nauczyć się obsługi tego BARDZO SKOMPLIKOWANEGO :buttrock: :bigrazz: " programu

 

Nie ma sprawy będe

jade też, jak co to czekajta :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Kiler podaj swoj nr gg, poprostu, a nauczysz sie z czasem obslugi.

 

w ogóle panowie w sobote imprezka tak jak zawsze zaczynamy w longu o 20 z kultura na godzinke a potem idziemy podylac do muczos, prosze o info kto idzie :flesje:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem gg mój numer i dostępność pojawia się w moim profilu :) :clap: Teraz jeszcze muszę "nauczyć się obsługi tego BARDZO SKOMPLIKOWANEGO :flesje: :D " programu

 

Nie ma sprawy będe

 

wiem ze to była aluzja do mnie, wiem to skubance jedne, ale zobaczycie naucze sie tych waszych komputerowych sztuczek :flesje:

 

w sobote damy rade zapraszamy wszystkich niezniszczalnych, oczywiscie z osobami towarzyszacymi jak kto moze :P :P :flesje: :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Kiler podaj swoj nr gg, poprostu, a nauczysz sie z czasem obslugi.

 

w ogóle panowie w sobote imprezka tak jak zawsze zaczynamy w longu o 20 z kultura na godzinke a potem idziemy podylac do muczos, prosze o info kto idzie :flesje:

 

 

J abym sie dzisiaj tez pisal na Bługarska - tylko pisac kto bedzie - bo nie chce mi sie jechac 100 km zeby przekonac sie ze prawi enikogo nie ma :flesje: a co do imprezki to moze tez sie pojawie z moimi kumplami - tylko musze załatwic kierowce ktory odwiezie mnie do dom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...