Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak to do wieczorka a na nocna dzampe nie zostajesz ??

troche źle się określiłem - do wieczorka latam :-P póżniej odstawiam sprzęta do Tomaja (jak chcesz to dla ciebie też miejsce się znajdzie !) i nocka też u niego więc chcąc nie chcąc mamy trójkącik :cool: !!!

 

ziut - 800 :biggrin: - minus jedno zero :icon_mrgreen: :wink: ale drift dobry - nie ma co :eek:

Edytowane przez LUZIPOWER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja specjalnie popsulem opone za 800zl a ty mi teraz powiesz ze nie ma fotek :eek:

 

Ziut jak mogłeś zepsuć taką dobrą opone :biggrin: :crossy: lepiej było dać 800 zł biednym (np mi :crossy: )

ja mam troche zdjęć ( i jeszcze ok 50 z szamotuł ) ale za h... nie wiem jak je wsadzić do netu jak mnie ktoś oświeci jak (a jeszcze lepiej jak bym to komuś wysłał a on by to za mnie zrobił :icon_mrgreen: :wink: )to bardzo chętnie je udostępnie "szerszej widowni" :cool:

Edytowane przez kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę w poznaniu od 11 do wieczorka ! więc na bank latamy ! mam zamiar wpaść na tą nową miejscówkę na starołęce...

 

marco - na bank coś wyszło...

A jaka jest miejscówka na Starołęce bo to moje okolice :PP

Romet Pony 50 M2 '81 -> Romet Ogar 200 Cafe Racer '85 -> Honda NTV 650 '96 -> Yamaha TRX 850 '98 -> Honda FMX 650 '08 -> Yamaha TDM 900 '03



www.bikepics.com/members/magnum200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo zamiatacze! dajcie namiar na kogos kto podejmie sie w ekspresowym tempie reanimacji maszyny chyba ze macie koncepcje co tyrzeba sprawdzic w niej - generalnie chodzi na 1 garnek (z 2 ktore ma) i puszcza czarne baki :icon_twisted: :icon_exclaim: :icon_exclaim: a kur** jutro zakonczenie :icon_mrgreen: :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziut jak mogłeś zepsuć taką dobrą opone :smile: :icon_mrgreen: lepiej było dać 800 zł biednym (np mi :D )

ja mam troche zdjęć ( i jeszcze ok 50 z szamotuł ) ale za h... nie wiem jak je wsadzić do netu jak mnie ktoś oświeci jak (a jeszcze lepiej jak bym to komuś wysłał a on by to za mnie zrobił :icon_twisted: :icon_exclaim: )to bardzo chętnie je udostępnie "szerszej widowni" :icon_mrgreen:

 

Możesz mi podesłać, odezwij się na gg czy jakoś... Albo Ci wytłumaczę jak wrzucić. Chętnie zobaczę ten wywiad z fanem motocykli który przeprowadziliśmy :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz jak wygladaja swiece. u mnie w cb500 sie zalewaly i trzeba bylo je kilka razy wykrecac i za ktoryms razem zagadal na oba gary i juz mu tak zostalo

Lol... Nie to nie prosić sie niebęde ;/

Romet Pony 50 M2 '81 -> Romet Ogar 200 Cafe Racer '85 -> Honda NTV 650 '96 -> Yamaha TRX 850 '98 -> Honda FMX 650 '08 -> Yamaha TDM 900 '03



www.bikepics.com/members/magnum200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

informacja dotycząca mszy za zdrowie Łukasza

jutro o godzinie 18 w kościele na Smochowicach (pierwszy zjazd z A2 i w prawo i odrazu widać kościół)

proponuje spotkanie na bułgarskiej koło 17 -17.30 i wspólny przejazd do kościoła

chyba nie muszę mówić że pod kościołem oboziązuje pełna powaga

żadnych gum, palenia czy strzelania z tłumików itp

poprostu pełna kultura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...