Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Troche dzisiaj sie podszkoliłem... ah gdyby nie mieszkańcy pobliskich domów... chyba nebawem czeka nas zmiana miejscówki ;( w razie kompletnej klapy myślałem nawet nad parkingiem jakiegoś marketu, ale pytanie, czy by nas z tamtąd nie chcieli przegonić (niby ekipa z lawless jeździ na auchanie czy gdzieś tam u nich ...)

 

Radas kumam o co ci chodziło - zawsze nie możesz za nas gałami świecić - wiadoma sprawa !

 

a może by tak petycje do odpowiednich osób o postawienie bariery dźwiękochłonnej ? :P kurde niby z jednej strony rozumiem tych ludzi, (sama yoshirura robi wystardczająco chałasu + kilka innych sprzętów !) ale z drugiej strony jak jest mecz to co chałasu nie ma ? zapewne to drugie tolerują przymusowo, bo nic nie zdziałają - w końcu nie małe sianko wtedy idzie... kurcze szkoda !

 

jak ktosik ma jakieś foty z bułgarskiej dzisiaj to dawać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w srode na stadionie 18.00 :icon_mrgreen: kto chetny....?

Na 99% jestem :buttrock: powróciłem nach Poznań :buttrock:

 

jutro jak mi sie dobrze zdaje to jest ostatni raz jak wpuszczaja na tor w tym sezonie ktos sie wybiera jutro :buttrock:

Ja niestety odpadam... Opona się skończyła :D Chyba że jakieś fotki porobić wlecę :lalag: Ktoś chce?

Edytowane przez Pierun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A CZEMU TAK PÓŹNO ? nie można wcześniej ? moge wpaść z yoshirurą ?

 

Chyba dlatego że jakaś (dosyć duża) częśc forumowiczów pracuje i wcześniej nie dadzą rady

jutro jak mi sie dobrze zdaje to jest ostatni raz jak wpuszczaja na tor w tym sezonie ktos sie wybiera jutro :icon_mrgreen:

 

Ja jade jeśli tylko nie będzie padać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto chetny jutro na tor to juz jest ostatni tor wiec trzeba se polatać ile sie da :lalag: :buttrock: :D

 

wiadomośc z ostatniej chwili miałem iść do pracy w sobote na 18 i miała być lipa z opijania zakończenia sezonu a tu miła niespodzianka w sobote o 18 kończe prace i dajemy w palnik no cóż nie bedzie mnie na paradzie ale to jakos przezyje :icon_mrgreen: :buttrock: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponowany atak na knajpe w sobote to godz 20.00

knajpa RAPPORT na ul Szewskiej

zarezerwowaną mamy loze a raczej osobne pomieszczenie gdzie na wyposazeniu jest rzutnik i wiekla sciana i PS2 wiec bedziemy grac w superbike i pic piwo( a rzadko mozna sie poscigac i nachlac )

 

prosba jest tylko takja jak ktos z was ma gierki moto na PS2 to trzeba zabrac bo moga nie miec

 

wiec do zobaczenia w sobote

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...