Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm. Jutro wybieram sie z paroma kumplami do Wągrowca. Wyjazd o 12 (fajna trasa biedrusko-Murowana itp) Fajny przelot. Ktos chetny????????? powrot kolo 15 trasa lacznie kolo 130km w obie strony.

Pozdrawiam. Szkoda Marco ze tak wyszlo. Jakby co wyjazd z Ul. Strzeszynskiej nr 254 czy jakos tak. Przed brama domu beda juz staly moto. Albo na BP na rondzie Obornickim ale wtedy musicie mi dac znac do 11 na forum.

Edytowane przez IBIZA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Mam pytanko, bedziecie gdzies smigac jutro po poznaniu? Gdzie was mozna spotkac? moze na malcie? I na jakich motocyklach jezdzicie? Bo ja jutro z rana jade do poznania i mam zamiar pojezdzci po poznaniu troszke:D Wiec moze byym z wami polatal trpche:D

Pozdro - Julas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze tak poźno przeczytałem posta o wągrowcu bo teren jest mi doskonale znany - mam tam nawet domek nad jeziorem -

 

Ja podskoczyłem zobaczyc dziisaj co sie dzieje na torze potem na bługarska ale poza kilkima skutrekami nikogo nie było - jezeli jutro pogoda dopisze to okolo 17 znowu podjade z kumplami na bługarska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna nie ma co rozpamiętywać tylko trzeba się konkretnie zmówic i tyle

my się z Pablem ostatnio rozmijamy umówimy się konkret i będzie OKI

może wstępnie w niedziele?? spotkamy się na bułgarskiej i zrobimy trasę do ciebie na grilla

z tym że napewno pora popołudniowa 15 najwcześniej żeby wszyscy mogli dojść do siebie po sobocie ;)

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wyjazd byl udany kto nie byl ma pecha :flesje: Spoko nie ma sie co przejmowac. Nie raz tam jeszcze pojedziemy bo moi rodzice tam maja domek i musze ich czesciej odwiedzac. Chetni zawsze moga sobie pojezdzic konno. Dzis jednak nikt sie na to nie zdecydowal - cykory ;) Teraz pewnie dopiero bede latal w sobote i niedziele. Ale to sie jescze ustali. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziuT spoko kupimy troche wiecej sznurka i będzie co do trzymania-pojeździmy konno nastepnym razem bo tera to juz sie moge połamać-zdjęcia zrobione :flesje: .A co do niedzili to rzeczywiście 15 najwcześniej bo co niektorzy chcą dać czadu w sobote ....nie MARCO? ;) ;) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOZESZ NIE DAC RADY NIE MA TAKICH KROTKICH STRZEMION

 

:icon_mrgreen:

a ty geju to bedziesz rył obcasami glebe wiec jesli chcesz pojezdzic konno to se najpierw skróc nogi :buttrock: :banghead: :biggrin: :crossy: :wink: :buttrock: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...