Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

 

Mam ogromną prośbę!

 

Czy ktoś z was lub z waszych znajomych mieszka niedaleko miejscowości Złotów ??

 

Kumpel chce kupić motocykl, i znalazł coś takiego CB 500

 

... okazja jest dobra, tylko jeden problem, .. my jesteśmy ze Śląska więc mamy ponad pół Polski do przejechania żeby zobaczyć jak to chodzi itd.

 

Proszę o pomoc ! Poszukuję kogoś z tamtych okolic żeby mógł obejrzeć ten motocykl w jakim jest stanie technicznym itd. (fachowa ocena)

 

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema BROWAR ja niestety nie znam nikogo z tamtych rejonów wiec cie nie pomoge :crossy:

 

Dzis znów sobie polatalismy troszke było sympatycznie mały terror miasta znow z Norbim zrobilismy

 

:biggrin: :D :biggrin: :flesje: :)

 

Na sobote zarezerwowalismy juz Loże wiec kto chetny zapraszamy na popijawkę moze bedzie co opijac ale to wam napisze w sobote ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

norbi kurde co ja widze nowy sprzet w gazetach o tobie pisza tylko zeby ta slawa ci nie odbila hehehehehehe :biggrin: ja niestety juz sprzedalem sprzeta dlatego ostatnio sie niepokazywalem ale cbr zostala w rodzinie bo ja zizi kupil a ja zbieram kaske na nowy POZDRO DLA WSZYSTKICH :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widze ze sobota sie zapowiada niezle, mowicie polataliscie juz zazdroszcze wam, kurde ja dzisiaj w robocie smierdzialem do 21 jutro tak samo :biggrin: ale sobie w sobote odbije w longu mam nadzieje, a jakies latanko na sobote planowane ???? ja sie odrazu pisze od 15

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sobote zarezerwowalismy juz Loże wiec kto chetny zapraszamy na popijawkę moze bedzie co opijac ale to wam napisze w sobote ;d

 

O ktorej zaczynacie w sobote- ja przujade okolo 22 z 2-3 kumplami wiec wezcie mnie pod uwage przy rezerwacji miejsca

 

ps. odrazu przyniose z 0,5 l zeby nie trzeba bylo tam kupowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj od 17 gdzies chciałbym polatac ...piekna pogoda trzeba to wykorzystac :biggrin:

 

a jesli chodzi o te fotki w gazecie to tak jak wspomniałem to ze ludzie na ulicy ogladaja sie i krzycza : "to ten , to ten z gazety !!!" nic nie zmienia wciaz jestem NIEZNISZCZALNY i bede promował i reklamował nasza ekipe gdzie sie da!!!! :D :biggrin: :flesje: :) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo my zawsze pamietamy o Tobie jestes mile widzianym gościem, i miejsca sie napewno znajda :biggrin:

 

A co do latania dzisiaj ja bede latał tylko pewnie wy juz nie bedziecie, ale cóż takie życie, Morbi mamy nadzieje że będziesz nam robil dobra reklamę, mówisz ze jesteś juz tak sławny że Cie na ulicy palcami wytykają :flesje: :D

 

ps. ja też jakaś flaszeczkę wezmę ale wiecie i tak jedna bedzie trza kupić dla ściemy, no i piersiowke sobie wezme na wszelki wypadek, oj będzie BAL .... :biggrin:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to w sobote mają być te "FORUMOWICZKI" ? :) :crossy: To może niech się wpisują ludzie kto przyjdzie żeby nie byo tak jak ostatnio :biggrin: :D

ps . Czy informacja o niedzielnych opadach śniegu z deszczem (norbi ) są potwierdzone ? :biggrin: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiler ja jestem na 1000% , wiec wiesz będzie dobrze teraz. ja tez cos slyszalem o tych opadach,ale wiesz to jeszcze nei snieg tylko deszcz ze sniegiem wiec bedzie luzik :D latac bedzie mozna :biggrin:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. ja też jakaś flaszeczkę wezmę ale wiecie i tak jedna bedzie trza kupić dla ściemy, no i piersiowke sobie wezme na wszelki wypadek, oj będzie BAL .... :biggrin:

 

... no tak... ten tekst to ja chyba drukne i zabiore do Waldasa... :D :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Monia Monia zebyś nie podpadła :D no wiesz zawsze trzeba się jakos zabezpiecyć na wszelki wypadek no nie ??

 

Dokładnie tak jak Tomaj Mówi trzeba uprzedzić waldiego żeby miał warsztat pod ręką bo szykuję się poprawka z rozrywki, ( z imprezki co była 3 tygodnie temu ), aż strach się bać, i zarazem nie mogę się doczekać jutra, a niedziela będzie dla nas :biggrin:

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ktos polata?

O ktorej komu pasuje, ja praktycznie juz jestem wolny...

Ja zaraz wyjezdzam, bede latac samemu, jakbyscie sie zdecydowali na jazde to dajcie eske o ktorej na parkingu.

513 648 277

 

 

 

Co do soboty to tez sie pisze

PS. przyjdzie ktoś ze swoja kobietą?

Edytowane przez NEH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo Neh czy ktos przyjdzie z ... , a co do latania to ja dzisiaj po 21 bede latal, a jutro tez wiadomka ze sie pisze ale po 15, wiec wiecie, najwzyej do was dolacze gdzies, pozdro dla wszystkich

----------------------

Pozdrawiam Ryszard N. (riko)

 

poznanskie forum motocyklistow

www.niezniszczalni.com/forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...