Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ziut bedziesz testowac klate dzisiaj??

wiesz ja juz mam jakas wprawe na testowaniu sprzetow jakby co to wiesz do kogo mozesz sie zglosic :bigrazz: :buttrock:

 

no jest taki plan na dzisiaj :banghead: a tobie zostawie do testowania stelaz bo jako jedyny miales okazje jechac w totalnym pionie :biggrin:

 

a co do roznego poziomu to powiem tylko tyle ze trzeba brac sie do roboty. ciekawe kto pierwszy podejdzie do wolnej gumy :biggrin: mysle jednak ze zbyt predko nikt z nas nie bedzie jechal na heblu. Ibiza ma najwieksze doswiadczenie w gumowaniu ale ostatnio cos sie opie**ala :/ jesli fazerek mi przypasi i zlamie blokady psychiczne to jeszcze w tym sezonie podejde do tego tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem szczerze ze jak jezdze sobie sam bez zadnej widowni na takiej dosyc dlugie i rownej prostej w okolicy wrzesni to wychodzi mi duzo lepiej niz na bługarskiej z widownia - zgodnie z zaleceniem fachowców staralem sie podnosic kolo znacznie wyzej zeby nie odcinało obrotów a wysokosc regulowac heblem noznym a nie gazem i czasami sie udawalo .

 

A do reszty tak jak mowil Ziut nie opierdalac sie tylko brac sie za robote i dawac na gume - zeby za rok nie bylo wstyd podjechac cała ekipa do Borska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś się nie mogę się przełamać

do czego sie nie mozesz przelamac

 

chyba do tego zeby sie nie spozniac bo wczoraj to juz samego siebie z ziutem przeszedles

 

ja juz sie nie umawiam bo i tak z frekwencja jest lipa jak chce polatac na kole to sobie latam sam minus tylko taki ze jak sie poslkadam to nie bedzie mnie mial kto poskladac heheheh

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziut bedziesz testowac klate dzisiaj??

http://img109.imageshack.us/my.php?image=dscf8039aq1.jpg

http://img178.imageshack.us/my.php?image=dscf8036hj2.jpg

http://img178.imageshack.us/my.php?image=dscf8032cy9.jpg

 

ja się na wczoraj nie umawaiłem pytałem czy ktoś lata żeby wiedzieć do kogo dzwonić w razie czego

dzwoniłem potem kilka razy do tomaja ale on nie odbierał oddzwonił domnie dopiero później

pozatym jak przyjeżdżam to tak jak mi pasuje ale chociaż przyjeżdżam

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YOSHIMURA`S BACK :biggrin: dostałem aku i jestem chętny po całej tygodniowej nieobecności na latanko :biggrin: Choć pewnie pierwszą okazją będzie sobota (dobre i to).

Jeśli chodzi o latanie na gumie to... Wszystkiego po trochu: boje sie, na bułgarskiej jak jest tyle osób to jakoś tak głupio no i sprzęta mi szkoda, bo za szybko nowego mieć nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś tak głupio no i sprzęta mi szkoda, bo za szybko nowego mieć nie będę.

 

Co Ty gadasz? Jak głupio? Normalnie. Po to jest Bułgarska żeby się uczyć i podszkolić :biggrin: A jak szkoda Ci sprzęta to zakładaj crashe lub klatkę, a jak nie to zostaw stawianie na gumę i rób co innego :bigrazz: np. to co ja :biggrin: :biggrin: hehe, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja banana :biggrin: ! tak jak pisałe wcześniej - w piątek będę na bułgarskiej ok. 13:00 więc poćwiczę trochę z pablem :bigrazz:

 

oponka jest nowa - ciekawe czy wytrzyma do końca sezonu... (takie plany - jak wyjdzie w pranu :biggrin: :clap:

zrobiłem w końcu ten rozrząd - napinacz od fzr-y pasuje rewelacyjnie (no może troszeczke mniej na nim regulacji w porównaniu do hudraulicznego, ale za to jest mechaniczny !) Polecam wszystkim posiadaczą F2 (jak by co to okazja http://www.allegro.pl/item127486737_yamaha...u_zobacz_.html)

 

łańcuszek nóweczka i... od razu inny dźwięk - teraz wkońcu chodzi chyba jak honda :biggrin:

kiera zamontowana, linki zmienione, przewód hamulcowy również (rozwiązanie na 3-nik jak ma ziut przy fazerku)

amor zamontowany - twardy jak na maksa (trochę go muszę odkręcić, bo tym razem na max ustawieniach jest znowusz za sztywny :bigrazz:

tylny hamulec mi się blokował... w pompce zapchana był kanał od powrotu - szpilką nie dało rady, więc czymś grubszym przepchałem i w efekcie prawie fuck w cale mi niechce złapać jak hampne :biggrin: ale przynajmniej się nie zapieka :biggrin:

pług zrobiłem, ale nie chce już mi się go montować, dlatego raczej odkładam to do zimy !

coś niecoś podochodziło jeszcze, ale na ogół robiłem nocami, więc wieśniacko, krzywo, badziewiato, ale tak już zostawiam sprawę !

 

dzisiaj wyleciałem na generalną... jak zdejmuje z obrotów to mi czasem łogień pujdzie Yoshi-RURĄ :biggrin: wcześniej tak nie było - chyba to dobrze świadczy co :biggrin:

do zobaczyska

Edytowane przez LUZIPOWER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem w końcu ten rozrząd - napinacz od fzr-y pasuje rewelacyjnie (no może troszeczke mniej na nim regulacji w porównaniu do hudraulicznego, ale za to jest mechaniczny !) Polecam wszystkim posiadaczą F2

 

Wczoraj właśnie przysłali mi napinacz od fzr i jak znajde czas to jutro będe zakładał zobaczymy jak będzie chodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chyba tez sie zjawie bo dzis jakos kiepsko mi sie latalo a cisnienie jest ogromne po dosc dlugiej przerwie.

PS a co tak wczesnie? pozniejsza godzina by chyba wiekszosci bardziej pasowala

 

A jak moze byc później jak o 16 ma byc wyjazd do Szamotuł - wiec zeby polatac to trzeba byc o 14 - ja planuje wpasc okolo 14 bo o 13 to jednak nie dam rady .

 

Wczoraj jezdzilem jak zwykle sam pomiedzy wrzesnia a czerniejewem jest ładna długa prosta - i na koniec o mało bym nie zaliczył pleców i kto by mnie wtedy pozbierał :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt - dni mi się pier*alnęły ! sorki wielkie ! chodzi o sobote !!!

 

ziut, marco - nie powiem ładną klatke rzeście wysmyczyli ! ale nie uważacie, że powinna troszkę więcej odstawać ? zauważ, żę jak nie zabierzesz giry przy glebie to podnóżek się składa = kiepsko z kostką... ja moją też będę musiał poprawić - ale jak śnieg spadnie !

 

Pablo - ja tylko w mieście czasami podnosę, ale żeby tak potrenować to nie mam zabardzo z kim w okolicy, a sam nigdy - właśnie z tego powodu, że jak bym się pozamiatał to ciężko było by z pomocą kogoś ! dlatego jak narazie tylko bułgarska !

 

kiler a co hałasuje ci łańcuszek ? pamiętaj, że od fzr-y ma troszeczkę mniej napięcia niż oryginał hydraulik od f2, więc jak zmienisz, a łańcuszek będzie wyciągnięty bardziej niż ma mechaniczny na maxa to będziesz miał kiche ! chyba, zę zmieniasz razem z łańcuszkiem ! ano i trza kanał olejowy zaślepić od hydraulicznego, bo będzie ci się pocić - mimo, że zamiennik leży idealnie !

 

jutro sobota... ah :biggrin: :biggrin: :bigrazz: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...