Skocz do zawartości

Poznań-Bułgarska itp


IBIZA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wazne zeby dobrze i bezpiecznie sie bawic

 

:biggrin: nie bo wy*ebie kaskaderska jazda na moto bezpieczna :) nawet w gumie nie są dobre i bezpieczne zabawy ;)

 

nie, no przecież kumam o co ci chodzi ! nic na siłe !

Edytowane przez LUZIPOWER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałeś na moto jak tam buty i "komputer pokładowy" made in nokia

Jeszcze nie pojechałam ale od rana załatwiam wszystko co potrzebne do tego wyjazdu :biggrin: jade dziś w nocy samochodem z ekipa :) a co do komputera to niestety nie udało mi sie go odzyskać i chodzę teraz z małym komputerem czyli wypasioną 5510 :flesje: a buty sie naprawi...

ps. :) ;) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo fajnie, pocwiczylem prawie gumy, prawie palenie, prawie stoppie, prawie drift no i prawie gle... tzn gleba poprostu gleba ;)

no nigdy wczesniej nie gumowalem na deszczu, dunlop 208 calkiem dobrze trzyma. do drftu i palania potrzeba jednak jakiegos turystycznego twadego kapcia. no i klatke trza zrobic po kraszpady sa jednorazowego uzytku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie byłem bo spałem po nocce Ibiza mnie obudził telefonem jakjuz wszyscy byli w kakolewie ja tam jestem zadowolony z mojego wczorajszego 2:10 czasu na torze, za rok leprzy sprzet i lepsze czasy ;) :biggrin: :flesje:

 

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

było elegancko przedewszystkim bardzo bezpiecznie oby takich wypadów jak najwięcej przynajmniej można bliżej zobaczyć i liznąć profesjonalszych ekip podglądnąć przygotowanie sprzętów i jakieś nowinnki

 

fotek mam niewiele bo bawiłem się więcej Pabla kamerką (ciekawy jestem jak wyszło)

nakręciłem troszkę materiału dorzuci się do tego materiał Tomaja i może coś bedzie ciekawego

 

specjalnie dla Radka zrobiłem fotkę nowej klatki cygana twierdzi że jest nie do zajechania wszystkie inne mu się poczaskały tylko ten kształt daje rade

 

PS uwieczniłem na kamerze glebę Luzerka jak cbr'ka wylatuje mu i potem zanią zasuwa

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...