Skocz do zawartości

Mój simson po remoncie


Hornet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec tak jestem wsciekły jak diabli. W nocy z 28 na 29 kwietnia 2006 r miedzy godzina 21 a 6 moja maszyna została skradziona. Ukradziono nawet kask i częsci do rometa czyli cały silnik i częsci do drugiego simka nowe. Jeżeli by ktoś wiział takiego simka to prosze o kontakt kom 506553196 lub gg 8940424. Znaki szczególne miał zamontowany zamek w prawej pokrywie schowka, lekko zdarta nalepka na zbiorniku paliwa ładnie wypolerowany oraz miał przyklejona mała gumowa kosteczke na zbiorniku z przodu przy lagach po lewej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Qr..a!! Jak dorwiesz, to poobcinaj łapy gnoją! Zabij, ale długo torturuj, pozwól, zeby sie spokojnie wykrwawili gnoje! tyle roboty z tym simlem, a ktos sie nie bał i zaj...bał.... :/ zgłoś na policje, w końcu simek to nie telefon, widać go z daleka, a ten był baaardzo charakterystyczny... ;) Szkoda go, pewnie poszedł w łapy jakis pedałów, co go dorżną i tyle bedzie... :icon_twisted: ;) :) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak powinien wygladac simson a nie jakies psełdo "tjuningi" :D

 

 

Co do tuningu to ja kiedys w swoim simku enduro tak go sobie zrobilem ze krecil ponad 9 tys obrotow.

Co prawda chodzil tak niecaly miesiac ale warto bylo silny strasznie jak na 50 ccm. Ale ztuningowac to ztuningowac a nie przykleic 2 naklejki i juz niby po tuningu.

 

Pozdrawaim !!!!!!!!!

Edytowane przez Arma87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tuningu to ja kiedys w swoim simku enduro tak go sobie zrobilem ze krecil ponad 9 tys obrotow.

Co prawda chodzil tak niecaly miesiac ale warto bylo silny strasznie jak na 50 ccm. Ale ztuningowac to ztuningowac a nie przykleic 2 naklejki i juz niby po tuningu.

 

Nie popieram cie. :D stuningować, to nie znaczy zaraz popsuć. :D szkoda simla na to, zeby tylko miesiąc pojeździć... :D żadna sztuka jest zrobić sima tak, że bedzie leciał stówe, a może i wiecej, tylko problemem jest żywotność silnika, skrzyni, łańcucha itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...