Skocz do zawartości

Otwarcie sezonu 2006 - Warszawa Bemowo


Kris_big
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszcie Wasze opinie na ten temat?

Ja osobiscie widze ze motocyklistow/ek jest coraz mniej, a sposobow na "wyrwanie" od powyzszych dodatkowego grosza coraz wiecej. Wydalem 18zl na wstep na cos co nazywa sie otwarciem sezonu, a dodatkowo 20zl na extrememoto. Czyli 38zl za jednym podejsciem, to juz jest chyba lekka przesada? :icon_eek:

Nie wiem jak odczucia reszty forumowiczow, ale ja jestem przeciw ;)

jak tak dalej pojdzie to Warszawskie otwarcie sezonu bedziemy znali tylko z opowiesci, bo ja juz za rok tam nie pojade, a mysle ze moje zdanie podziela wiecej osob, co widac po spadajacej frekwencji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pojechałem tam głównie ze względu na paradę motocykli.

Fakt ze 18zł to troche zdzierstwo ale.... nie żałuje.

;) :icon_eek: :D

Ogółnie mówiąc troche skromnie było. Nie mam porównania z poprzednimi latami bo to był mój pierwszy raz ....

Byłem na zakończeniu sezonu 2005 to tam było dużo więcej wystawców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się podobało ;)

Jako rasowy dusigrosz - nie wydałem kasy na żadną z dwóch konkurencyjnych imprez. Korzystając z gościnności Tomka Kulika i Piotrka Gadaja stałem sobie u nich na placyku wraz z plecakiem (żoną) i oglądałem pokazy freestylowców, którzy jeździli przede wszystkim przed oddaloną trybuną, ale chętnie popisywali się również przy ogrodzeniu placyka Piotrka i Tomka. Z konkurencyjnej imprezy dobiegały mnie głośne komentarze konferansjera, ale z tego co wrzeszczał wnioskuję, że tam cały czas tylko palili gumy :D

Jutro (oj, to już dzisiaj) też się tam wybieram. W niedzielę wjazd 15zł (trwają pertraktacje z plecakiem - czy płacimy). A parada jak to parada... ręce bolą :icon_eek:

 

P.S. Podziękowania dla Pro-Motora za taras widokowy (a mówiłem, żeby zbierać po piątaku za miejscówkę :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było ciekawie ale za 18zł to wsumie troche słabo, jeżeli będą podnosić ceny to zaczniemy jeżdzić tylko pod brame ze względu na parade.

A co do podziału imprez (otwarcie sezonu i extrememoto) to głupota. Jak już nie mogli się dogadać o wspólną impreze to mogli zrobić w innych terminach.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...